PROiPhone Cluj

Se încarcă...

2.636 de recenzii la „PROiPhone Cluj”

Excelent
4.9
2.636 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alin G.
    acum 2 ani

    Am străbătut foarte mulți km pentru a ajunge personal la ei recomand cu incredere. Promptitudine și profesionalism . Calitatea excelenta. Timp de asteptare foarte scurt . Personal amiabil si profesionist.

  • Marius T.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit de servici cu adevărat profesioniști. Și in legătura cu durata lucrărilor si aici nota 10, nu am așteptat mai mult de o zi pentru orice intervenite, majoritatea rezolvându-se in aceas zi.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! 🤝 …
  • Adela F.
    acum 2 ani

    Recomand cu drag! Am apelat la ei pentru a-mi schimba display-ul unui telefon, iar rezultatul a venit foarte repede si este mulțumitor.
    P.S: pentru ce care doresc sa astepte acolo, am auzit ca au un ceai foarte bun:)

    Răspunsul proprietarului
    Multumim de feedback! 🤗 …
  • cristine F.
    acum 2 ani

    cel mai bun service de telefoane din cluj!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback! 🤝 …
  • andrew D.
    acum 2 ani

    Am contactat magazinul pe olx pentru achiziția unui iphone 13pro. Am încercat sa negociez prețul (era listat la 3790, am spus ca bugetul meu e în jur de 3500) și mi s-a spus sa vin la magazin, dând de înțeles ca se poate negocia. Ajuns la magazin, am primit un model cu care se lăudau băieții ca e printre cele mai bune exemplare. Avea camera schimbata, dar testând telefonul am observat ca nu ii mergea flash-ul. Am primit altul tot cu camera schimbata, evident dacă primul a avut probleme, nu am vrut unul la fel. Într-un final am primit unul fără nimic schimbat, dar când a venit vorba de negociere, brusc nu a mai fost nimic negociabil. Nu am făcut circ fiindcă mai era o clienta în magazin, dar întrebând ulterior de ce m-au mai chemat la magazin dacă oricum nu voiau sa lase din preț, mi s-a răspuns ca nu negociază cu persoane care verifica telefonul o ora. Probabil negociază doar cu cei care le iau pe alea stricate fără prea multe intrebari

    Răspunsul proprietarului
    Si sarac si cu pretentii drewdrew sau cum ai vrut sa scrii, vad va stai prost la capitolul cu scrisul cand e vorba de numele tau. Esti sarac si frustrat ca nu ti-am facut reducere, du-te la munca si te asteptam pe urma, sau mai bine du-te pe urma in alta parte la cersit de reduceri!
  • calin C.
    acum 2 ani

    Am incercat in mai multe locuri sa verific o pereche de casti. Toti ma trimiteau la plimbare sau ziceau ca sunt fake, fara sa se uite la ele. Ei m-au primit, au verificat si mi-au zic confirmat ca sunt ce trebuie. Pe langa asta, primirea a fost foarte calduroasa! Recomand cu caldura!

  • Anca A.
    acum 2 ani

    De două ori am apelat la serviciile lor (schimbare carcasă și reparare telefon care nu se mai deschidea) și de fiecare dată au fost serioși, prompți, m-au anunțat de fiecare problemă întâlnită și de costurile ce le implică, pentru a-mi da acordul, iar când am avut nevoie să fie gata în cel mai scurt timp, au făcut tot posibilul să mă ajute. Îi recomand cu drag 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru ca v-ati facut timp sa ne scrieti acest feedback! 🤗 …
  • Lobont S.
    acum 2 ani

    Calitate foarte bună a serviciilor. Au fost prompti cu reparatiile. Un telefon a fost reparat pe loc, in 25 min, iar pentru celalalt am asteptat doar o zi. Mentionez ca am primit si garantie. Sunt foarte multumita si ii recomand!

  • Alin S.
    acum 2 ani

    Am fost pentru un schimb de baterie la IPhone X și le-am comunicat și ca telefonul sacadează uneori si merge rău. Mi s a zis ca se va evalua și acea problema și ca va dura aproximativ 2 ore, spre surprinderea mea băieții s au mișcat foarte repede și in aproximativ 50 de minute a fost gata. Capacitatea bateriei este de 100% iar problema cu sacadatul mai persista deoarece cred ca nu avea legătura cu bateria. Aștept sa vedem pe parcurs cum se descurca bateria si cât tine. Nota 10 pentru cum s au miscat.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim! 🤝 …
  • Bianca C.
    acum 2 ani

    Super mișto personalul și Profi.
    Faină gașca de aici. Cu siguranță voi reveni de fiecare dată când am câte o problemă cu telefonul pentru că știu cum lucrează și sunt de încredere!!!
    Îi recomand cu tot dragul! 🫶🏼😎 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback! 🤗 …

Recenziile sunt închise.