PROiPhone Cluj

Se încarcă...

2.636 de recenzii la „PROiPhone Cluj”

Excelent
4.9
2.636 de recenzii
5
4
3
2
1
  • borbely A.
    acum 2 ani

    Am apreciat f mult profesionalismul, transparenta, amabilitatea si rapiditatea echipei!
    Firma de incredere, super mulțumita sunt de serviciile lor👏
    Implicarea face diferenta, un mare DA!
    Sa tineti tot asa!💪

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru ca v-ați facut timp sa ne scrieti acest feedback! 🤗 …
  • Titus P.
    acum 2 ani

    Am dus un iPhone XS pentru schimbarea bateriei. După schimbare a început să se închidă când făceam poze. L-am dus din nou și mi-au spus ca bateria este ok, telefonul are o problemă, și am plătit taxa de constatare deoarece spuneau ca bateria este bună. După o vreme am schimbat telefonul și XS-ul l-am dat la un copil. După un an ( adică luna trecută ) am observat ca ecranul era bombat din cauza ca s-a umflat bateria. Am dus telefonul la alt service și mi-a schimbat bateria din nou. Surpriza este ca nu se mai blochează când fac poze iar telefonul merge bine. Concluzie: am plătit o baterie nouă, am plătit taxa de constatare și mi-am cumpărat al telefon pentru ca nu mi-au pus o baterie bună prima dată !!! Inițial am dat 5 stele pentru ca mi-au dat o impresie plăcută. Dupa un an și ceva sunt nevoit să-mi schimb părerea.

  • David T.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate la un pret accesibil. Profesionalism, recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim! 😁🤝 💯 …
  • ionut M.
    acum 2 ani

    Stas tot ce fac, de la timp la performanță
    Sunt de-a dreptul impecabili.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! 😊 …
  • Stefan C.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit, au realizat muncă de calitate, super rapid.
    Bateria funcționează exact după cum au specificat!
    Multumesc Pro iPhone Cluj !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru feedback si apreciem ca v-ati facut timp sa impartasiti experinta avuta cu noi! 🙌 …
  • Dragos L.
    acum 2 ani

    Rapizi, seriosi, stiu ce au de facut. La un XR au schimbat bateria, ecranul, rama si sticla spate in sub 1 ora jumate.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim de feedback! 🤝 …
  • Darius D.
    acum 2 ani

    Rapiditate,promptitudine, calitate înaltă a serviciilor. Recomand cu încredere! Băieții se descurcă de minune cu orice problemă.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim că ne-ati făcut timp să ne lasati acest feedback! 🤗 …
  • Alina A.
    acum 2 ani

    Dacă după prima vizită aceasta a fost recenzia “Prompți. Montaj baterie. Singura parte negativă este că nu au avut baterie originală de schimb.”, după a doua pot să spun că este cel mai prost service unde am călcat pragul vreodată. Aroganța angajaților este la cote foarte înalte, nu același lucru pot să îl spun despre servicii. Am plecat de acolo cu baterie schimbată. Procent 40%. Doar cu vorbit la telefon timp de 7 minute am ajuns la procent 37%. Ca să nu mai vorbesc de supraîncălzire. Angajații au textele la ei. Dacă prima dată telefonul a fost diagnosticat drept complet funcțional, la a doua vizită au început să îndruge că poate de la placa de rețea se supraîncălzește, asta în condițiile în care ei au operat iar teste de scanare a telefonului. În opinia lor, la o utilizare normală a telefonului (3 ore pe zi) bateria ține o zi. Am ajuns la ei cu baterie 24%, utilizare de 4 ore pe zi. Sincer, o asemenea experiență nici la un service de cartier nu am avut! Mă îndoiesc totalmente că reviewurile lor sunt reale la ce experiență am avut aici. Ca să nu mai spun că angajații și implicit șeful de service te mai iau și peste picior, cu replici de genul: noi v-am crezut pe cuvânt. Bateria e perfect funcțională. Să aveți o zi bună. Explicația pentru supraîncălzire o voi găsi la alt service, pentru că aici nu voi reveni nici dacă este ultima opțiune de pe Terra! Recomand să citiți reviewurile de o stea, alea ilustrează adevarata situație din teren. De Pro cu siguranța nu e cazul aici!

  • Daniel B.
    acum 3 ani

    Recomanda! Rapid și calitate

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru feedback Daniel 🤝 …
  • Raul B.
    acum 3 ani

    Experiență excelentă pentru clienți și personal super prietenos.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! 😊🙌 …Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)

Recenziile sunt închise.