ONE REPAIR Constanța - Reparatii Telefoane Mobile, Tablete, SmartWatch si Laptopuri

Se încarcă...

821 de recenzii la „ONE REPAIR Constanța - Reparatii Telefoane Mobile, Tablete, SmartWatch si Laptopuri”

Excelent
4.7
821 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alexandru M.
    acum 5 ani

    Mi-a rezolvat un display de s9 plus cu tot cu spate intr-o ora și puțin. Respect pentru rapiditate si profesionalism

  • ene M.
    acum 5 ani

    Daca nu-l cunoasteti pe ZEUL TELEFOANELOR
    trebuie sa ajungeti la One Repair. PROFESIONIST , asta e cuvintul potrivit pt. COSMIN. Bravo baiatule.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru apreciere!
  • Alexandru 2.
    acum 5 ani

    Foarte misto, am fost sa imi schimb display-ul, desi nu e cel mai ieftin loc stii ca te poti baza pe cineva sa iti repare dispozitivul

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim
  • cristina X.
    acum 5 ani

    Servicii rapide.Telefonul a fost reparat intr-o ora in conditiile in care in alt service mi s-a spus ca nu se poate repara! Recomand cu incredere!!

  • claudiu T.
    acum 5 ani

    Sevicii de cinci stele, calitate,rapiditate si profesionalism la nota maxima,nota 10
    De admirat este deasemenea si promptitudinea acordata reparatiilor.
    Recomand cu toata increderea!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Claudia S.
    acum 5 ani

    In ce hal vorbeste dansul cu clientii lasa de dorit, stilul lui de tigan spune tot
    Cat despre reparat acolo mai bine imi cumpar un Telefon nou

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, din păcate dumneavoastră spuneti ca România este groapa de gunoi a Germaniei, dacă în Germania un display de samsung j330 costa 350 lei aici dorita sa costa 10 lei? Vi sa oferit un preț corect pentru repararea produsului 270 lei 6 luni garantie produs original. Rușine... credeți ca dacă stam la un birou și reparam telefoane trebuie sa va acceptam și jignirile. RUȘINE
  • Roxana I.
    acum 5 ani

    Foarte mulțumită ! Am dus telefonul la ora 11 , la ora 3 a fost gata . Mi au schimbat un display .. perfect .. nici măcar o secundă telefonul nu a avut nicio problema , iar domnul care mi l a reparat fost destul de amabil .

  • Munteanu M.
    acum 5 ani

    Cea mai urata experienta in domeniu.
    O atitudine foare gresita a baietilor de acolo, profesionalism,interactiunea cu clienti zero.
    Cei mai scumpi din Constanta.
    Nu recomand nimanui ba dimpotriva !

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim. Putina rusine din partea dumneavoastra deoarece ati adus un telefon aruncat de la etajul 7 si a fost reparat cu succes in 2 ore. Atitudinea fata de dumneavoastra a fost foarte buna.
  • Darie M.
    acum 5 ani

    Preturi foarte bune ,calitate pe masura ! Sunt extrem de multumit de serviciile lor . Recomand cu cea mai mare incredere . Reapect domnului Cosmin , pe care l am tot stresat cu tot felul de intrebari!!👏👏👏👏 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc. Te astept cu drag cand este nevoie
  • Daniel D.
    acum 5 ani

    RECOMAND DIN TOATĂ INIMA!!!!!
    Buni da scumpi/SCUMPI DAR FACE!!!!!
    LA ONE REPAIR MI S-A REPARAT TELEFONUL ÎN 10 MINUTE, ȘI NU EXAGEREZ.
    AM SUNAT LA ONE REPAIR ȘI MI S-A SPUS CĂ ÎL VOR REPARA FĂRĂ ÎNDOIALĂ, NU AM CREZUT DAR ÎN FINAL AM REALIZAT CĂ MĂ INȘELASEM!!!
    PROFESIONIȘTI, SERIOȘI, CORECȚI,CU CHEF DE MUNCĂ!!!!!
    AM AVUT PROBLEME PE PARTEA CU SEMNALUL LA UN HUAWEI PSMART Z. INIȚIAL AM FOST LA UN PĂCĂLICI PE Bulevardul Mamaia 35, Constanța CARE MI-A FĂCUT O LIPITURA AIUREA ȘI MI-A LĂSAT CAPACUL NELIPIT LA TELFON PT CARE AM PLĂTIT(CLAR),DAR TELEFONUL MEU MERGEA ȘI MAI PROST,SPUNÂNDU-MI CĂ NU SE MAI POATE FACE ALTCEVA DECÂT SA SCHIMB CARTELA(CARE DE FAPT ERA NOUĂ) !!!
    FELICITĂRI ONE REPAIR, RESPECT!!!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos pentru încrederea acordată!

Recenziile sunt închise.