ONE REPAIR Constanța - Reparatii Telefoane Mobile, Tablete, SmartWatch si Laptopuri

Se încarcă...

821 de recenzii la „ONE REPAIR Constanța - Reparatii Telefoane Mobile, Tablete, SmartWatch si Laptopuri”

Excelent
4.7
821 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Gabriel C.
    acum 5 ani

    Nu înțeleg de unde atâtea recenzii bune, cred că își roagă prietenii sa ii dea 5 stele pt a avea clienți. Neprofesioniști și aroganți. Am dus o tableta la reparat în urmă cu 2 săptămâni, atunci mi s-a spus ca a doua zi e gata. De atunci, de câte ori am sunat mi s-a spus că este gata „mâine” și iar „mâine” , că nu vine curierul, că nu are chef, etc. Nu recomand, mergeți oriunde în altă parte.

    Răspunsul proprietarului
    Va mulțumim pentru recenzie si pentru părerea dumneavoastră... dar dacă dumneavoastră nu înțelegeți situația imi pare rau. Nu este vina noastră ca Firma de curierat nu respecta clienti.
  • Neagu N.
    acum 5 ani

    De 5 stele. Am avut probleme cu telefonul Samsung care pur si simplu s-a blocat si nu mai raspundea la nicio comanda. Fiind in concediu, am cautat un service pt reparatii. Dupa ce am ajuns la ei, problema rezolvata in cateva secunde. Mirarea mare a fost ca angajatul nici nu a vrut sa-mi ia bani. A zis ca a fost un bug de la samsung si a fost bucuros sa ma ajute. Sincer credeam ca softul a crapat si ma pregateam ori de un alt telefon ori de resoftare. Foarte foarte tari. Respectele mele 🙋‍♂️

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • DJ R.
    acum 5 ani

    Am dus un laptop, care a spus ca il va face, si ce credeti mi l-a tinut doua saptamani, fara sa instaleze sistemul de operare, tot eu acasa l-am instalat, doar a deblocat Icloud, am mai si platit pentru sistemul de operare, For Nothing, nu te supara dar daca l-am pus eu, nu ar trebui sa imi dai banii inapoi care mi-ai luat pentru instalare ? ca nu l-ai pus, nu ? 150 lei ….

    Răspunsul proprietarului
    Eu îți zic 100% ca ai probleme grave. Atat am de spus
  • Saud A.
    acum 6 ani

    Serviciu foarte bun, 10 stele

  • Raducan G.
    acum 6 ani

    Sărac

    Răspunsul proprietarului
    VA MULTUMIM DOMNU RADUCAN CA DUPA CE AȚI REPARAT ACEST TELEFON (INLOCUIRE DISPLAY) IN LUNA SEPTEMBRIE SI SCAPATI TELEFONUL IN APA TOT NOI SUNTEM DE VINA CA NU L-AM REPART PE LOC CU DOREATI DUMNEAVOASTRA.
  • Saud A.
    acum 6 ani

    Servicii foarte bune 10 stele

Recenziile sunt închise.