NEOGSM.ro - Reparatii Telefoane Sector 1 - Reparatii iPhone - Reparatii Samsung - Service GSM Bucuresti

Se încarcă...

846 de recenzii la „NEOGSM.ro - Reparatii Telefoane Sector 1 - Reparatii iPhone - Reparatii Samsung - Service GSM Bucuresti”

Excelent
5
846 de recenzii
5
4
3
2
1
  • DANIELA S.
    acum 1 an

    Am avut o problema ce nu a putut fi reparata, dar si-au dau silința și m-au ținut la curent pe tot parcursul, nota 10 pentru amabilitate🫡 …

  • Theodor L.
    acum 1 an

    Am venit la acest service pe baza recenziilor deja scrise și ceea ce pot spune este că toate cele de 5 stele sunt pe bună dreptate.

    Personalul a fost foarte amabil iar timpul pentru înlocuirea displayului unui A52 a fost surprinzător de scurt chiar și pentru unul pe care au trebuit să îl comande. În aceași zi a fost gata.

    De asemenea, prețurile sunt cât se poate de corecte. Recomand cu încredere, chiar dacă nu sunteți din zonă, merită fiecare bănuț deplasarea dacă aveți o problemă cu telefonul.

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Theodor! Îți mulțumim din suflet pentru recenzia ta de 5 stele și pentru încrederea acordată echipei noastre! Ne bucurăm enorm să aflăm că experiența ta la service-ul nostru a fost una pe măsura așteptărilor și că am reușit să finalizăm înlocuirea displayului A52 în timp record, chiar și cu comanda pentru piesă. Apreciem mult că ai menționat și corectitudinea prețurilor noastre, ne străduim mereu să oferim servicii de calitate la prețuri corecte. Feedback-ul tău ne motivează să continuăm să oferim aceleași servicii de calitate tuturor clienților noștri, indiferent de unde vin. Te așteptăm cu drag oricând vei mai avea nevoie de ajutorul nostru! Toate cele bune, Modoran Marius - Manager NEOGSM.ro
  • Adina C.
    acum 1 an

    Recomand cu toată încrederea, sunt super profesioniști și își dau interesul să îți rezolve cât mai repede și mai bine problema. Telefonul meu părea ca are o simplă problemă de încărcare, însă au descoperit că era ceva mai complex, m-au ținut la curent cu statusul reparației și au reușit să finalizeze reparația în timp util întrucât aveam urgentă nevoie de telefon.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Adina! Îți mulțumim din suflet pentru recenzia pozitivă și pentru că ne-ai ales pentru a-ți repara telefonul! Ne bucură să știm că ai avut o experiență pozitivă la NEOGSM și că am reușit să îți rezolvăm problema la timp. Întotdeauna ne străduim să oferim soluții rapide și eficiente, iar faptul că te-am putut ține la curent și finaliza reparația la timp ne arată că suntem pe drumul cel bun. Suntem aici pentru a te ajuta ori de câte ori ai nevoie! Dacă mai ai întrebări sau ai nevoie de asistență în viitor, nu ezita să ne contactezi. Cu prietenie, Echipa NEOGSM.ro
  • Lazar R.
    acum 1 an

    Foarte seriosi si promți. Am avut de schimbat un display la telefonul copilului. Prețuri foarte ok, am lăsat telefonul după-amiaza si l-am luat a doua zi. Telefonul este ca nou.

    P.S: o sa revin cu un review și pentru al doilea telefon pe care o sa-l las la eu.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim mult, Răzvan, pentru recenzia ta! Ne bucurăm să auzim că ai fost mulțumit de seriozitatea și promptitudinea noastră. Faptul că telefonul copilului a revenit „ca nou” ne face să fim și mai mândri de munca noastră! Te așteptăm cu drag și pe viitor! 😊 Cu prietenie, Modoran Marius - Manager NEOGSM.ro
  • Paul P.
    acum 1 an

    Am avut o experiență excelentă cu NEOGSM! Am dus telefonul si tableta pentru reparații și am fost impresionat de profesionalismul echipei. Lucrarea a fost făcută rapid, ambele,telefonul si tableta funcționează perfect acum. Personalul este prietenos și bine pregătit, oferind răspunsuri clare la toate întrebările mele. De asemenea, prețurile sunt foarte bune, raportate la calitatea serviciilor. Recomand cu încredere NEOGSM oricui are nevoie de reparații pentru telefon cat si pentru babletă!”

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim din suflet, Paul, pentru recenzia ta detaliată și pentru cuvintele frumoase! Ne bucurăm tare mult că ai avut o experiență excelentă la NEOGSM și că atât telefonul, cât și tableta funcționează perfect acum. Apreciem că ai remarcat profesionalismul echipei noastre și faptul că am reușit să răspundem clar la toate întrebările tale. Ne străduim mereu să oferim servicii de calitate la prețuri corecte. Recomandarea ta ne onorează! 😊 Cu prietenie, Modoran Marius - Manager NEOGSM.ro
  • Alexandru R.
    acum 1 an

    Haideți sa va spun în câteva cuvinte cum a fost experiența mea cu cei de la NEOGSM. I.am apelat deoarece camera principala de la un Huawei P30 Pro nu a mai vrut sa coopereze. Încă de la telefon mi.am dat seama ca am de.a face cu o echipa profesionista. Mi.au comandat o piesa nouă, care a sosit a2a zi, când am și mers s.o schimb. Totul a decurs ca la carte, rapiditate, profesionalism, amabilitate și super preturi. Recomand cu încredere!!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim extrem de mult și suntem recunoscători pentru cuvintele de bine și pentru timpul alocat scrierii acestei recenzii. Depunem toate diligențele pentru a oferi servicii memorabile! Cu deosebită stimă, echipa NEOGSM.ro! 🤩
  • Mihnea G.
    acum 1 an

    Felicitari pentru partea de client service si profesionalism la executie✌🏻Am dus un huawei p30 pro pentru inlocuire display, totul a decurs super facil si la un preț bun. …

  • Theo
    acum 1 an

    Instalare folie pentru S24 Ultra! Prima a fost defecta, au inteles si au schimbat-o fara nici un fel de problema! Recomand 100%

  • Monica C.
    acum 1 an

    Am intrat in contact cu NEO GSM si cu angajatii sai odata cu ridicarea coletelor prin serviciul Packeta. Iar calitatea client service-ului m-a determinat sa cer informatii si despre alte servicii. Astfel, in urma cu 3 saptamani am aplicat telefonului la NEO GSM o folie cu gel, dupa ce am fost consiliata de personalul magazinului. Ireprosabil. Cand m-am prezentat apoi pentru o problema la difuzorul telefonului, a fost remediata cu promptitudine si amabilitate. Pana in acest moment, pot sa afirm ca sunt un exemplu de bune practici. Sper sa pastreze entuziasmul, pasiunea, calitatea serviciilor si mai ales atitudinea fata de clienti. Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim mult, Monica, pentru recenzia detaliată și pentru recomandare! Ne bucurăm enorm că interacțiunea ta inițială cu noi prin serviciul Packeta te-a convins să apelezi și la alte servicii NEOGSM. Apreciem cuvintele frumoase despre consilierea și calitatea foliei cu gel, dar și despre rapiditatea cu care am remediat problema difuzorului. Este o bucurie să știm că ai avut parte de o experiență ireproșabilă și că ne consideri un exemplu de bune practici. Vom continua să menținem entuziasmul și atenția față de clienți! 😊 Cu prietenie, Modoran Marius - Manager NEOGSM.ro
  • Octavian S.
    acum 1 an

    Nu pot scrie decât faptul că sunt FOARTE mulțumit de Calitatea serviciilor oferite!!! Azi am fost să-mi schimb folia de silicon deteriorată și NU știam despre faptul că aveam dezlipit Display-ul telefonului!!! S-a efectuat FOARTE repede lipirea display-ului , inlocuire folie cu una de Foarte bună calitate ( Marca Armour ) și curățarea portului de încărcare,a microfonului și a căștii!!!! Recomand Tuturor,care vor calitatea serviciilor la cel mai înalt nivel,la un preț Extraordinar de convenabil!!!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim din suflet, Octavian, pentru recenzia detaliată și pentru cuvintele de apreciere! Ne bucurăm enorm că ai fost foarte mulțumit de calitatea serviciilor noastre. Este grozav să știm că am reușit să rezolvăm problema display-ului și să înlocuim folia cu una de calitate superioară, marca Armour. Apreciem mult și că ai remarcat curățarea portului de încărcare, a microfonului și a căștii! Recomandarea ta ne onorează și ne motivează să continuăm să oferim servicii la cel mai înalt nivel. 😊 Cu prietenie, Modoran Marius - Manager NEOGSM.ro

Recenziile sunt închise.