NEOGSM.ro - Reparatii Telefoane Sector 1 - Reparatii iPhone - Reparatii Samsung - Service GSM Bucuresti

Se încarcă...

846 de recenzii la „NEOGSM.ro - Reparatii Telefoane Sector 1 - Reparatii iPhone - Reparatii Samsung - Service GSM Bucuresti”

Excelent
5
846 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Robert S.
    acum 1 an

    I-am ales după review-uri și nu am regretat. O echipa dinamica de specialiști, foarte amabili și profesioniști. Am repararat 3 telefoane cu ei în 2 zile. Preturi accesibile oferindu-ti posibilitatea de original și aftermarket. Foarte mulțumit cu calitatea serviciilor, fapt pentru care ii recomand cu drag.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim din suflet, Robert, pentru încrederea acordată și pentru recenzia detaliată! Ne bucurăm că ne-ai ales și că am reușit să ne ridicăm la așteptările tale. E minunat să știm că ai fost mulțumit de serviciile noastre și că ai apreciat opțiunile noastre, fie ele originale sau aftermarket. Echipa noastră se străduiește mereu să ofere cele mai bune soluții și suntem încântați că am putut să te ajutăm cu cele trei telefoane. Recomandarea ta înseamnă foarte mult pentru noi! Te așteptăm cu drag oricând ai nevoie, Modoran Marius - Manager NEOGSM.ro
  • Elena P.
    acum 1 an

    The Best Team!
    Foarte mulțumită de serviciile NeoGSM!
    Mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim nespus! ❤️
  • Cristina A.
    acum 1 an

    Recomand cu incredere. Am fost la ei cu un Iphone XR indoit, display spart si capacul dezlipit din cauza indoiturii. A fost rezolvat in 2 ore, telefonul perfect drept, capacul la locul lui cat si un nou display! Pe langa toate astea am pus si o folie din silicon cu garantie 12 luni super calitativa. Oamenii la fel de calitativi!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim din suflet, Cristina, pentru recenzia detaliată și pentru recomandare! Ne bucură enorm că am reușit să readucem iPhone-ul tău XR la forma perfectă în doar două ore. Apreciem mult că ai remarcat și calitatea foliei de protecție și a serviciilor oferite de echipă. Ne dorim ca fiecare client să plece la fel de mulțumit ca tine! 😊 Cu prietenie, Modoran Marius - Manager NEOGSM.ro
  • Luana S.
    acum 1 an

    Aveam mobilul blocat si tanarul specialist de la NEOGSM mi-a solutionat problema cat ai clipi, cu multa pricepere, amabilitate si profesionalism ! 🙂 Ma bucur ca am descoperit o firma de top in acest domeniu ! 🙂 Mai am si alte device-uri cu probleme, asa ca… „Va urma” ! :)) 🙂 Multumesc mult, o zi frumoasa ! 🙂

  • thecoconut12
    acum 1 an

    Isi merita calificativul de pe google, oamenii fac treaba buna si se misca foarte rapid, chiar si in preajma sarbatorilor. Am apelat la ei pt. un schimb de acumulator pt un samsung – l-am lasat pe 23 dec. la 6 seara, a doua zi la 9 dim. era gata. Tehnicianul are mana buna, nu s-a vazut ca a fost deschis telefonul. Foarte cinstiti, mi-au dat inapoi pana si ambalajul in care le-am dus acumulatorul nou, cat si pe cel vechi. Au fost de asemenea atenti si la micile detalii, astfel incat nu mi-au scos de pe tel nici macar foliile protectoare care sunt puse pe ambele parti si laterala dispozitivului din fabrica.
    Ofera si garantie pt. manopera.
    Tipa care mi-a intorcmit fisa de service de asemenea a fost amabila.
    Raman clientul vostru!

  • Alina G.
    acum 1 an

    Am apelat la serviciile acestui service de 3 ori și de fiecare data experiența a fost plăcută. Serviciile sunt de calitate și personalul amabil și prietenos. Am achiziționat de la ei o folie de protecție acum un an și am fost foarte mulțumită de produs (folia prezintă urme superficiale de folosire, chiar și după un an). De curând am apelat la serviciile lor pentru a-mi înlocui geamul de protecție pe spatele telefonului, cât și bateria. Serviciul a fost rapid și am primit înapoi și piesele care au fost înlocuite. Cu siguranță voi reveni.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim și suntem profund recunoscători pentru acest review! Ne motivează enorm să ne îmbunătățim serviciile cu fiecare zi ce trece. Cu deosebită considerație, echipa NEOGSM.ro ❤️
  • Ovidiu D.
    acum 1 an

    Foarte prompți și profesioniști. M-au ajutat imediat, funcționează perfect. Marius a fost grozav! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ovidiu! Îți mulțumesc cu mare bucurie pentru mesajul tău și pentru recomandare! Mă bucur sincer că am putut să te ajut rapid și că totul funcționează perfect acum – asta e cea mai mare mulțumire pentru noi 🙌 Aprecierea ta contează enorm și ne motivează să continuăm la fel, cu seriozitate și implicare. Te așteptăm oricând cu drag! Cu respect, Modoran Marius – Manager NEOGSM.ro

Recenziile sunt închise.