MP

Se încarcă...

734 de recenzii la „MP”

Foarte bun
4.4
734 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dinesh S.
    acum 2 ani

    Personal foarte bun, în special Daniel.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Ruta S.
    acum 2 ani

    O experiență foarte frumoasă și personal foarte amabil. Mulţumesc mult!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. Va multumim foarte mult pentru cuvintele frumoase si va asteptam cu mare drag din nou in magazinul nostru. Va dorim o zi minunata!
  • rus O.
    acum 2 ani

    Cea mai proastă experiență vreodată! Doar alege alt magazin

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rau ca nu ati avut o experienta placuta. Avem rugamintea de a ne povesti ce anume s-a intamplat pentru a ne imbunatati serviciile pe viitor 🙂
  • Zeeshan (.
    acum 2 ani

    Acest magazin este foarte bun, iar Dani este o persoană foarte bună, cu o inimă de aur ❤️

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Muhammad U.
    acum 2 ani

    Un magazin foarte bun pentru a cumpăra telefoane second-hand cu garanție.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Phurba L.
    acum 2 ani

    Magazin frumos, tipul de la magazin este o persoană foarte bună și amabilă.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere si va mai asteptam pe la noi 🫶 …
  • Lahiru D.
    acum 2 ani

    După ce serviciul clienți a fost foarte prost. În perioada de garanție nu mi-au oferit o soluție. Nu recomand asta.

  • Laksmana S.
    acum 2 ani

    Serviciu clienți foarte prost, trebuie să aștepți 30 de minute doar ca să vorbești cu cineva. Personal nepoliticos, fără ajutor și fără nicio grijă.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, ne pare rău să auzim că vizita dumneavoastră nu a decurs conform planului. Cu toate acestea, colegii noștri au avut amabilitatea să vă răspundă la întrebări în timp ce încercați să intrați în fața altor clienți și în timp ce încercați să deschideți singur geamurile. Sa ai o zi buna 😊Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • Sorin M.
    acum 2 ani

    Am cumpărat de la ei două telefoane second hand, până acum nicio problemă. Pretul a fost corect.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Thushan M.
    acum 2 ani

    Wow !!! Alegeri grozave. Am cumpărat mobil redmi note 10 pro.
    Dragoste din Sri Lanka🇱🇰 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂

Recenziile sunt închise.