MP

Se încarcă...

734 de recenzii la „MP”

Foarte bun
4.4
734 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Candie D.
    acum 2 ani

    Am preluat o comandă pe care am rezervat-o prin site-ul lor, iar personalul a fost atât de util și serios pentru a răspunde la toate întrebările mele și a oferi recomandări sincere. Am avut o experiență grozavă, iar telefonul pe care l-am ales din categoria A funcționează atât de bine. Recomand cu căldură să verificați acest loc!

  • faisal J.
    acum 2 ani

    Este cel mai bun magazin din Bucuresti pentru telefoane noi si second hand. Și personalul este, de asemenea, foarte cooperant.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • nethsara S.
    acum 2 ani

    Dani mocanu

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Marius D.
    acum 2 ani

    Foarte frumos

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Adrian D.
    acum 2 ani

    Experienta ok.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Alessio
    acum 2 ani

    Foarte multumit

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Ionut B.
    acum 2 ani

    Baieti super de treaba

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Iulian C.
    acum 2 ani

    personal foarte amabil

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Remus I.
    acum 2 ani

    Stat la coadă mult

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rau sa auzim aceste lucruri 😞Totusi sa nu uitam ca in momentul cand este randul dvs si alti clienti stau la coada, este perfect normal 😊 …
  • Milinschi M.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumită!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere si va mai astepam pe la noi 🙂

Recenziile sunt închise.