Media Galaxy
Descopera gama noastra de articole pentru sporturi de contact Altex. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.489 de recenzii la „Media Galaxy”
Nu răspud la telefon scopu lor e să vandă nu să răspudă la telefon când ai probleme cu electrocasnicele in concluzie gădițivă de 2 ori cand cumparați de la ei!
Gabi este o persoana extra calificata. Cunoaște tot ce vinde și îti dă informațiile necesare sa poți face alegerea potrivita. Mulțumim Gabi!
Astăzi mi-a plăcut! Am dat peste un angajat jos de la electronice jos palatia! Deci se poate sa fiți și amabili cu clientii care nu au cunoștințe în domeniu!!
Am vrut să cumpăr Battlefiled 1.
Pe carcasa era afișat prețul de 79.99 de lei.
La casa, jocul și-a schimbat prețul ca prin minune de la 80 de lei la 180 de lei
Mi-am achiziționat alaltaieri un nokia 5 si nu prea eram mulțumit de performanță și am revenit ca sa returnez telefonul si sa iau un J4+ … Ce sa zic acum , sunt mulțumit :)) pe asta nu il mai schimb (angajatii nota 10 * , media galaxy e genial ) recomand cu incredere!
Am cumpărat o cască, JVC după sugestiile unui reprezentant al magazinului ( îmi pare rău că nu i am reținut numele) . Este exact ce îmi doream. Amabil, documentat, priceput .Felicitări Media Galaxy , aveți grijă de asemenea colaboratori….
Aveti un service de tot…. Un produs trimis de 2 ori la garantie si nu s a rezolvat nik. Revenit din service si cu alta problema. Dezamagitor recomand produse din alte magazine.
Sunt forte multumit de serviciile Media Galaxy, de la angajati pana la produsele lor inclusiv simplitatea cu care se poate comanda pe pagina lor. Este magazinul din care achizitionez toate produsele electro-casnice mici si mari pentru casa mea. Multumesc
Au cam toate produsele de care ai nevoie și prețuri acceptabile. Nu am cumpărat produse ca să-mi fie livrate la domiciliu . Dacă procedează în acest fel își vor pierde clienții.
Personalul este ne pregătit.
Am cumpărat o pereche de căști pe care nu au vrut sa mi-o arate decât într-o cutie,am înțeles acest lucru absurd și am cerut niște detalii despre produs. Bine înțeles ca nu avea habar sa îmi dea detalii despre produs, le am cumpărat, nu îmi sunt de folos pentru ca nu îndeplinesc cerințele mele. Nu pot sa le returnez!
Din punctul meu de vedere este bine sa va apucați sa vindeți cartofi!
Mulțumesc!
Angelo Voineagu