Media Galaxy

Se încarcă...

1.489 de recenzii la „Media Galaxy”

Foarte bun
4.2
1.489 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Viorel D.
    acum 6 ani

    Am cerut asistenta in legatura cu achizitia unui produs. Angajatul la care am apelat a fostun profesionist adevarat, motiv pentru care timpul total petrecut in magazin a fost mult mai scurt decat planificasem. 5 stele

  • stanciu D.
    acum 6 ani

    Am mers cu o bunicuta de 95 da ani pt as cumpăra o mașină despalat. Am rugat insistent să ne ajute cu transportul a doua zi la o ora cât mai devreme pt ca bunicuțea este singura și nu are ajutor. Toate bune în jur de ora 11 se rezolvă. Greșit este 15.45și nici un semn. Compasiune glumiți. Respect 0
    Profesionalism lipsă. Nu ne doare gura sa promitem. RUSINE

  • Iancu D.
    acum 6 ani

    Execrabile servicii legate de livrare…neseriosi incompetenti, obraznici. La depozit nesimtirea si bunul plac sunt stapani. Te reprogrameaza si nu te anunta. Lipsa totala de comunicare, telefonul de pe site este in mijlocul magazinului si nimeni nu catadicseste sa raspunda la el. Poate ar trebui facute vizite ale organelor de control sa mai faca putin curat in acest depozit „cetate” !!!!!!

  • Sorin I.
    acum 6 ani

    Nu mai cumpărați din magazin fizic, ci doar de pe site. Politica de retur in magazin e la cheremul lor, nimeni nu îi obligă să vă primească produsul înapoi, am sunat și la ANPC, la fel au zis și ei. O sa rămâneți cu buza umflata. Pentru acest aspect, o steluță.

  • Liviut I.
    acum 6 ani

    Produs cumparat in decembrie, au refuzat să-i facă probă pe motiv ca e prea mult de despachetat. La punere în funcțiune acasă destul de zgomotos. Trimis la service si la înapoiere din reparație aceeași problemă. Au dat din umeri.

  • dusmanu R.
    acum 6 ani

    Aroganță, si lipsă de respect pt. majoritatea angajaților. Uni habar nu au cu ce se ocupă. In plus produsele cu prețuri reduse , care apar pe site în magazinul tom sunt evaporate . După spusele personalului vorbim despre povești. Rușine, în trecut ați fost unul din magazinele mele preferate.

  • Gigi T.
    acum 6 ani

    Astazi si maine au anuntat reduceri 10 la suta la toate produsele. Asta insemna un voucher inutilizabil (adica ceva produse inexistente). Dar ceea ce este mai important, au majorat pretul unui cantar de baie cu exact 10 la suta fata de acum 2 saptamani de la 139 la 156 lei. Stiu pentru am vrut sa l cumpar.

Recenziile sunt închise.