iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • PSN 0.
    acum 2 ani

    Serviciu bun

  • Valeriia P.
    acum 2 ani

    Serviciu bun.

  • Vladyslav D.
    acum 2 ani

    Întotdeauna o plăcere să vorbesc cu personalul local 🙂

  • hiba C.
    acum 2 ani

    Servicii foarte bune si multumesc foarte amabil

  • Adrian I.
    acum 2 ani

    Cele mai bune servicii pe care le-am avut. 🫡 …

  • Stefana I.
    acum 2 ani

    Personal foarte amabil și politicos

  • Andrei R.
    acum 2 ani

    Atentie la detalii, servicii de top! Multumesc!

  • Matey N.
    acum 2 ani

    Catalin a fost foarte, foarte drăguț și de mare ajutor!

  • Adyg
    acum 2 ani

    Serviciu foarte rapid și interacțiune plăcută

  • Popa M.
    acum 2 ani

    1. Profesionalism;
    2. Comunicare prietenoasă;
    3. Produse de calitate.

Recenziile sunt închise.