iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Андрей Ю.
    acum 2 ani

    Magazinul este ok, vânzătorii vorbesc bine engleza și s-au oferit să emită produse fără taxe.

  • Sofia C.
    acum 2 ani

    Piață interesantă
    Dar nu au suficiente produse în stoc
    Și trebuia să comand iPhone-ul la timp!

  • Viktor Z.
    acum 2 ani

    Bună ziua, aveți iPhone 15 pro max titan natural 256 Gb pe stoc?

  • Viktor H.
    acum 2 ani

    Băieții au fost foarte prietenoși, ne-au explicat totul, am fost scutiți de taxe, recomand acest magazin tuturor,,,💪😎 …

  • Sinziana A.
    acum 2 ani

    Ospitalier

  • Ionuț B.
    acum 2 ani

    Iulian 🔥🔥🔥 …

  • Toma A.
    acum 2 ani

    Amabilitate

  • Lucian M.
    acum 2 ani

    Staff prietenos !!!

  • Octavian B.
    acum 2 ani

    Super tare

  • Vlad T.
    acum 2 ani

    Oameni de treaba

Recenziile sunt închise.