iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • kornel G.
    acum 2 ani

    Foarte buni

  • Sergiu B.
    acum 2 ani

    Tehnica Apple super!

  • Vlăduț
    acum 2 ani

    Foarte Profi 👍👍👍 …

  • Domnul T.
    acum 2 ani

    Foarte ok

  • Rares T.
    acum 2 ani

    Sunt cei mai tari

  • Ciobanu C.
    acum 2 ani

    Cei mai tari băieți!!!

  • ALIN
    acum 2 ani

    Foarte de ajutor si amabil

  • Luca B.
    acum 2 ani

    Cei mai top frate!

  • Andreea P.
    acum 2 ani

    Super locatie si super personal!!

  • razvan O.
    acum 2 ani

    Super tari băieții de la iStyle Iasi!

Recenziile sunt închise.