iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Tudor A.
    acum 2 ani

    Foarte frumos! Recomand

  • Popa R.
    acum 2 ani

    Angajati super implicati si de gasca
    !!

  • Laurentiu G.
    acum 2 ani

    Super magazin, experienta perfecta!

  • Alexandru P.
    acum 2 ani

    Staff foarte serios si amabil

  • Padure P.
    acum 2 ani

    Amabilitate, rapiditate, bun simt, recomand!

  • George T.
    acum 2 ani

    Foarte buni și profesionali!

  • Iulian S.
    acum 2 ani

    Foarte răbdător! Un serviciu de lăudat !

  • Alexandra A.
    acum 2 ani

    Personal amabil și prompt👍🏻👍🏻👍🏻 …

  • Daria G.
    acum 2 ani

    O experienta foarte buna!

  • Razvan
    acum 2 ani

    Foarte multumit! Rapid si promt!

Recenziile sunt închise.