iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Sandis G.
    acum 5 ani

    Serviciu foarte prost. Nu ar ajuta deloc.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua. Ne puteți trimite o descriere mai detaliată a situației întâlnite la această adresă de e-mail: iasi@istyle.ro? Mulțumim!Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • Alecsandru A.
    acum 5 ani

    A trebuit să instalez o folie de protecție de 2 ori ca să fie potrivită pentru un Apple Watch. Dar nici a doua oară nu a fost instalată corect. M-am uitat pe site-ul lor pentru prețul unei folii de protecție și se pare că am plătit pentru aproape 2 folii de protecție. Pentru ce? Pentru că una a fost instalată prost de ei? Și a doua a avut probleme și a trebuit să repar eu folia de protecție, dar tot acoperă partea laterală a ecranului.

  • marian O.
    acum 5 ani

    Trist, este închis de două zile

  • Daniel C.
    acum 5 ani

    Best Reseller? Cea mai proastă experiență!

  • Eduard S.
    acum 5 ani

    cel mai neprofesionist magazin online. recomand emag, au aceleasi preturi, sau orice alt magazin.

  • Cosmin P.
    acum 5 ani

    Inainte de orice comanda, incercati sa contacti serviciul clienti, suport, email, telefon magazin, orice. Nu raspunde nimeni niciodata.

  • Simona B.
    acum 5 ani

    NU RASPUNE NIMENI NICIODATA LA TELEFON
    personal nesimtit, neseriosi si neinteresati .
    Informatii pa telefon nu da nimeni iar in magazin nu te baga nimeni in seama!

  • GTR R.
    acum 5 ani

    Niste pusti mocofani angajati, plictisiti de viata, nu au oferit absolut nici un fel de informatie utila, dimpotriva, pareau ca vor sa scape de mine mai rapid. Se jucau amandoi pe telefoanele personale si eu ii bruiam cu intrebari. Mentionez ca voiam sa cumpar un Macbook Air la 2000 de euro cu cash. Am achizitionat de la Emag.

Recenziile sunt închise.