iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Blisectra N.
    acum 6 ani

    Produsele sunt de calitate. Angajații de treaba

  • Claudia V.
    acum 6 ani

    Foarte slab.Nimic in stoc,doar o zona de butonat telefoane.

  • Messinna
    acum 6 ani

    Reseller produse Apple 🙂 interesant de mers daca sunteti fani ai acestei companii , găsiți acolo multe produse barca marca Apple

  • Gheorghe A.
    acum 6 ani

    Nu am nici o experiență cu astfel de magazin ,doresc să adresez o intrebare:În acest magazin destinat produselor apple pot comanda o baterie originală ptr iphone chiar daca nu o montez la Ei?

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. Componenentele produselor Apple nu se comercializeaza separat, ele se pot inlocui doar intr-un service autorizat Apple. O zi buna.
  • Lucian M.
    acum 6 ani

    Magazin doar cu produse apple..fara un set de airpods de proba??? Vreau sa le probez sa vad daca se potrivesc in urechea mea si cu telefonu meu android… Si mai interesant este ca nu poti sa le faci retur….(ca la restul magazinelor din romania) deci, nu ai nici drepturi. Totusi costa 1150 ron…nu le pot cumpara la ghici……… iStyle (Romanian STYLE)

  • Shepard
    acum 6 ani

    Cel mai slab magazin istyle din tara.Comparativ cu restul magazinelor istyle nu au absolut nimic in stoc decat pe ici pe colo cate un produs uitat.Nu au gadgeturi pt apple decat cateva produse outdated.Personalul nu e atat de prietenos si mai mult decat atat cand vine vorba de detalii tehnice a produselor apple nu stiu mai mult decat un avarage consumer.Nici macar inainte de sarbatori nu gasesti produse mai multe in stoc totul e pe comanda deci ca atare acest magazin este complet inutil.Mai degraba folosesti site-ul iStyle si iti iei ce vrei.Nu poti testa airpods.Cel mai enervant lucru repet comparativ cu restul magazinelor din tara nu gasesti absolut nimic in stoc niciodata in nici o perioada a anului….tot ce au sunt cateva produse cu configuratii de baza.Nu recomand!Folosesti site-ul si economisesti timp benzina si nervi.

  • Iustin D.
    acum 7 ani

    Bun

  • Cosmin
    acum 7 ani

    Un magazin premium la nivelul celor oficiale Apple

Recenziile sunt închise.