iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj

Se încarcă...

2.368 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj”

Excelent
4.7
2.368 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Boca A.
    acum 8 luni

    Frumoasă experiență 🙌🏼 …

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Boca, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Tudor M.
    acum 8 luni

    Personalul și locația foarte amabile.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Tudor, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Edan Y.
    acum 8 luni

    Rares andrei este cel mai bun de acolo!!!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Edan, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Paul P.
    acum 8 luni

    Cel mai bun serviciu clienți pentru Paul!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Paul, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Iosua M.
    acum 8 luni

    Loc frumos!! Produse excelente

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Iosua, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • inna K.
    acum 8 luni

    Personal foarte profesionist și amabil

    Răspunsul proprietarului
    Salut, inna, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Sergio T.
    acum 8 luni

    experiență foarte bună, aș recomanda

  • Peter B.
    acum 8 luni

    Sprijinul lui Darius a fost grozav, valoros și onest.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Peter, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Abdelrahman R.
    acum 8 luni

    Vă mulțumesc foarte mult pentru răbdare, cele mai bune servicii de până acum.

  • Bryce I.
    acum 8 luni

    Cosmin a fost incredibil de amabil! Și știa ce face.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Bryce, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!

Recenziile sunt închise.