iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj

Se încarcă...

2.368 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj”

Excelent
4.7
2.368 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Mihai V.
    acum 8 luni

    La iStyle Vivo Cluj am primit un serviciu de clienți excepțional și amabil de la domnul Rares. A fost rapid, clar și foarte util, făcând totul simplu și fără stres. Serviciu excelent

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Mihai, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Ioan M.
    acum 8 luni

    Lucruri grozave. Serviciu uimitor. Un pic cam greu cu coada din cauza spațiului limitat, dar în rest totul a fost bine.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ioan, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Cont R.
    acum 8 luni

    Servici grozave

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Cont, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • lavinia F.
    acum 8 luni

    Foarte amabili !!!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, lavinia, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Anna C.
    acum 8 luni

    Extraordinar de bunaaa

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Anna, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Octavian M.
    acum 8 luni

    Personal amabil

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Octavian, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Alex V.
    acum 8 luni

    Foarte amabili!

  • Un G.
    acum 8 luni

    Super băieții🫶🏼 …

    Răspunsul proprietarului
    Salut, MOREANU, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Adrian V.
    acum 8 luni

    Super experienta! Foarte incantat

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Rian, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Narcisa M.
    acum 9 luni

    Personal amabil. ( Paul)

Recenziile sunt închise.