iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj

Se încarcă...

2.368 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj”

Excelent
4.7
2.368 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Sofia S.
    acum 3 ani

    Servicii excelente. Am avut o exeprienta placuta cu angajații din magazin, foarte amabili si m-au ajutat sa iau o decizie buna legata de produsul dorit.

  • Gabriela C.
    acum 3 ani

    Intri in magazin si nimeni nu te intreaba ce doresti, iar dupa ce reusesti sa le adresezi o intrebare ( desi tu vrei sa cumperi un laptop) iti sune ca nu se poate. Si pleaca in alt parte a magazinului…. eu nu mai intru in acest magazin. Makbook-ul l-am comandat de pe net…asa poate citeste cineva care ar trebui sa ia ceva masuri.

  • Roman L.
    acum 3 ani

    Am cumparat un Macbook si un Iphone14 de le ei.astazi am fost sa intreb pentru o problema de garantie la tel, ambii au fost extrem de nepoliticosi si mi au spus sa merg sa repar in centru pe banii mei daca nu imi convin conditiile.Imi pare rau ca le am dat banii lor, puteam cumpara si din alte locuri. Oricum niciodata nu o sa mai calc pe acolo si o sa sfatuiesc toti cunoscutii sa i evite. 🤮

  • Florin G.
    acum 3 ani

    Am cumparat o priza smart. Priza nu se integreaza in HomeKit desi scrie pe ea ca ii HomeKit compatible si am incercat sa o returnez ziua urmatoare.

    Atunci am aflat ca la iStyle Vivo produsele desigilate nu se mai pot returna.
    Nu cumparati din magazin! Mai bine comandati de pe site unde au politica de retur obligatorie de 14 zile!

    Doua ore am asteptat in magazin pana cand 2 reprezentanti iStyle s-au convins ca priza chiar nu functioneaza. Mi s-a cerut inclusiv sa fac udpate la systemul de operare de la telefon de la 16.0.1 la 16.1.1.

    Toate aceasta ca sa returnez o priza smart!
    Am intrebat daca asta ii politica iStyle pentru retur si mi s-a raspuns sec … DA!

  • Marcel B.
    acum 3 ani

    Băieți super faini. Mi-au rezolvat în câteva minute problema.

  • Ovidiu B.
    acum 4 ani

    locul perfect pentru produsele Apple

  • Mihail P.
    acum 4 ani

    Personal excelent. Mai mult decât simpli vânzători, par a fi fani Apple.

  • Adriana N.
    acum 4 ani

    Un personal foarte amabil.

  • Vlad C.
    acum 4 ani

    La comenzile online dacă pui 16gb în loc de 8gb nu mai poți returna ulterior produsul ca se considera customizat după preferințele clientului.

Recenziile sunt închise.