iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj

Se încarcă...

2.368 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Reseller | Vivo! Cluj”

Excelent
4.7
2.368 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Anamaria B.
    acum 4 ani

    Vânzători plictisiți și deloc atenți la client . Sunt chiar deranjați dacă li se solicită informații despre produse . Răspunsurile lor sunt scurte și tăioase . Sunt total preocupați cu alte discuții intre ei . Am renunțat in seara asta , pornită fiind sa plec acasă cu un laptop din magazin , din cauza asta și am decis achiziție online de la alt furnizor .

  • Rusu R.
    acum 4 ani

    Comanda facuta in 12.11.2021 si inca nu am primit o parte din ea, desi s-a achitat online. La callcenter nu raspunde nimeni. Am fost in magazinul din VIVO Cluj si mi s-a spus ca „nu avem ce face. Stim de problema si de faptul ca nu raspund colegii la telefon, dar nu putem face nimic”. Pe Facebook e plin de astfel de cazuri: marfa platita si nelivrata.

  • Raul P.
    acum 4 ani

    În continuare, atât pe site-ul iStyle cât și în magazine, termenul de livrare pentru comenzile custom la noile MacBook sunt de 6-8 săptămâni. Urmează să fac și sesizarea la protecția consumatorului pentru reclamă mincinoasă.

    Comanda mea fiind plasata de 13 săptămăni, timp în care am încercat de multe ori să iau legătura cu magazinul, fără a reuși de cele mai multe ori.

  • Avram R.
    acum 4 ani

    Servicii de cea mai proasta calitate. Dacă produsul nu se afla pe stoc , mai bine scrie acest lucru nu după 5 zile sa primea un mail de la voi ca nu puteți procesa comanda.
    PS De la competitori voștri in 2 zile mi sa livrat comanda.

  • Tea
    acum 4 ani

    Deși nu auzisem nimic bun despre istyle și l-am ocolit pe cât posibil, mirajul „Apple Authorized Reseller” și faptul că doream să îl las pe mâna unor „profesioniști” m-a adus la service-ul lor cu un Macbook Pro 2019, la care tastatura și trackpad-ul au încetat să funcționeze subit (cu câteva ore înainte îl folosisem și totul era în regulă). Fiind un laptop ținut permanent în husă, pe care nu au fost vărsate lichide și care nu a suferit șocuri/impacturi de niciun fel, nu mi-am făcut mari probleme legate de reparație… până să văd diagnoza lor: placă de bază defectă, cost reparații peste 4400 lei.
    Reparând laptopul la un alt service, am aflat că era vorba de fapt despre o defecțiune la plăcuța care face posibilă conexiunea wireless dintre tastatură, trackpad și laptop – o defecțiune bizară, care însă nu necesita nicidecum înlocuirea întregii plăci de bază. Desigur, costul reparației a fost de 8 ori mai mic.
    Concluzia? istyle ultima șpârlă de companie.

  • MrTry
    acum 4 ani

    Un singur vanzator la casa, colegul lui facea receptia marfei si nu era disponibil, nici dupa ce i-am cerut ajutor (voiam sa cumpar un ipad pro de 7500ron) si magazinul era plin de clienti care erau deja suparati de service de 2 lei si de timpul de asteptat!

    Norocul vostru este ca produsele apple sa vand cam singure, altfel erati deja faliment! In plus la Altex se vand Ipad pro 512gb cu 400lei mai ieftin!

    Care e faza cu preturile voaste = service oferit?

    Pana la urma am cumparat produsul, pt ca am avut nevoie de el acum, dar daca era alta posibilitate pt mine nu as fi cumparat de la voi!!

Recenziile sunt închise.