iSTYLE | Apple Premium Reseller | București Mall București

Se încarcă...

949 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Reseller | București Mall București”

Foarte bun
4.4
949 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Moe C.
    acum 2 ani

    Cu personal insuficient… procesul de cumpărare durează ani pentru unii clienți, în timp ce ceilalți dintre noi, care au nevoie de un adaptor sau un cablu rapid, trebuie să aștepte foarte mult timp la coadă. Angajați mai mult personal?

  • Tamash A.
    acum 2 ani

    Serviciu prost pentru clienți, am vrut să cumpăr un iPhone și mi s-a părut că îmi prezentam opțiunile de plată și ofertele pe care le-am văzut pe site, nu agentul însuși, nu sunt de ajutor. de asemenea, după ce a vorbit 5 minute cu agentul, și-a luat pauza de masă de 1 oră fără să spună nimic, a trebuit să-l aștepte 1 oră și nici măcar nu și-a spus scuze, se comporta de parcă nimic nu s-a întâmplat. mi-a luat aproape 2 ore sa cumpar un iphone nou. cu siguranță nu mă voi întoarce niciodată la acest magazin.

  • Daniela
    acum 2 ani

    Singurul loc unde prietenul meu, care nu este rezident al UE, putea să-și facă treaba, adică să-și ia un iPhone, care nu era în stoc, cu acte de rambursare a taxelor într-o zi, ( magazinele Istyle Băneasa/ Promenada habar nu aveau când îl vor mai avea, i-au spus să cumpere online și să vină la magazin să ia actele (nu pot să-ți dea ceva din actele lor de rambursare sau să iei ceva din stocul lor pentru a-ți scoate ceva din stocul lor). din magazin, lucruri pe care le-am aflat întrebând de mai multe ori în magazine sau la telefon)
    Am primit multe idei și răspunsuri fără sens până când Mădălin , managerul mall – ului Istyle București a ridicat telefonul ; împreună cu unul dintre angajați Denis , care știa exact ce trebuie să facă în legătură cu completarea actelor , a ajutat la rezolvarea unui lucru care ar fi trebuit să fie atât de simplu.

  • Florin M.
    acum 2 ani

    Excelent !!

  • Delia C.
    acum 2 ani

    Recomand !

  • Carmen S.
    acum 2 ani

    Recomand

  • Cristinka B.
    acum 2 ani

    profesionalism

  • Ionut S.
    acum 2 ani

    Misto baietii

  • Cristina P.
    acum 2 ani

    Excelenta experienta👍 …

  • Andreea P.
    acum 2 ani

    Denis și Eugen

Recenziile sunt închise.