iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andy P.
    acum 7 luni

    Serviciu de top! Mai ales mult ajutor de la Ionuț! 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Andy, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Ionut N.
    acum 7 luni

    O experiență la superlativ , voi revenii cu drag cu fiecare ocazie in shop.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ionut, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Stîngă I.
    acum 7 luni

    antonia cea mai tare angajata din magazinul asta, mi a facut ziua la cumpărături 😎😎 …

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Stîngă, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Antonia C.
    acum 7 luni

    Radu mi a explicat foarte bine ce am de facut si super rapind. Recomand maxim!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Antonia, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Mihaela M.
    acum 7 luni

    A fost o plăcere să vorbesc cu angajați și să mă bucur de informatile oferite . Recomand cu plăcere .

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Mihaela, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Marina I.
    acum 7 luni

    Sunt foarte mulțumită de personalul si ajutorul acordat profesionalism și amabilitate maxima !!!!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Marina, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Irina P.
    acum 7 luni

    Foarte multumita !Domnul Radu a fost foarte amabil si profesionist in domeniu!Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Irina, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Syros E.
    acum 7 luni

    magazin dă shmekeri..
    am dat un mail sa intreb cum stau cu stocurile la un telefon care se vinde cu 10.000 de lei si nu au „avut timp” sa raspunda..

    daca asta e Apple Premium…trec pe pere

    Răspunsul proprietarului
    Syros Erou, îți mulțumim pentru feedback – contează mult pentru noi. Ne-ar plăcea să aflăm mai multe despre ce nu a mers bine și cum ne putem îmbunătăți. Te rugăm să ne scrii mai multe detalii pe adresa: sesizari@istyle.ro.
  • Vasile C.
    acum 7 luni

    Mereu amabili, drăguți și super serviabili
    Cea mai drăguță este Antonia și orice problemă aveți vă ajută cu drag.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Vasile, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Madalina P.
    acum 7 luni

    Experiența mea la iSTYLE a fost excelentă! Personalul este foarte amabil și bine pregătit, mi-a răspuns la toate întrebările și m-a ajutat să aleg produsul potrivit. Procesul de cumpărare a fost rapid și simplu, iar produsele sunt de calitate. Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Madalina, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând

Recenziile sunt închise.