iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • marius B.
    acum 7 luni

    Voi incepe prin a va spune de primire calda a angajaților si suportul oferit , la fiecare întrebare precum si ajutorul menegerului pentru găsirea produsului si a altor variante , recomand cu căldură si incredere magazinu precum si angajații zâmbitori .

    Răspunsul proprietarului
    Salut, marius, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Ramona M.
    acum 7 luni

    Super servicii. Cel mai atent și profesionist consultant vânzări din toată rețeaua. După ce am fost cu telefonul în 4 reprezentante, Radu a reușit să rezolve problema în 5 min. A pus toate întrebările să identifice problema și a venit prompt cu soluția. Mulțumesc, Radu Burcea.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ramona, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Marian D.
    acum 7 luni

    De fiecare data cand vin la Istyle Mega Mall,mereu am avut parte de cele mai bune experiențe,si asta deoarece personalul este foarte bine pregatit,este foarte amabil si iti ofera exact informațiile de care ai nevoie.Toate produsele sunt originale,de cea mai buna calitate.Tin sa felicit Istyle Mega Mall,si întreg personalul care lucrează aici.Felicitări,chiar le meritați pe deplin!!!🤗🤗🤗Las această recenzie,deoarece,de fiecare data cand am apelat la ei,mereu am fost ajutat,si am simtit in primul rand ca sunt sinceri,asta pe langa faptul ca sunt foarte profesionisti.🤗🤗🤗👏👏

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Marian, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • alexandra F.
    acum 7 luni

    Experiența mea la iStyle a fost excelentă! Serviciile oferite sunt de o calitate deosebită, iar profesionalismul angajaților m-a impresionat. Echipa este foarte bine pregătită, promptă și mi-a oferit toate informațiile de care aveam nevoie despre produs. Cu ajutorul lor am reușit să aleg cea mai potrivită variantă pentru mine. Am fost tratată cu atenție, iar acest lucru face diferența. Cu siguranță voi reveni ori de câte ori voi avea nevoie și recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, alexandra, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Iulian P.
    acum 7 luni

    Salut, Iulian, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Iulian, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând

Recenziile sunt închise.