iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • David Z.
    acum 8 luni

    Atenți și de ajutor. O experiență excelentă de vânzări.

  • petre C.
    acum 8 luni

    Echipa grozavă! Andra de la iStyle Mega Mall a fost un real sprijin!

  • Ramona G.
    acum 8 luni

    Foarte prietenos, experiență bună cu clienții și vibrație bună!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ramona, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • claudia I.
    acum 8 luni

    Serviciu excelent pentru clienți, opțiuni de finanțare super rapide și excelente.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, claudia, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Damiano
    acum 8 luni

    Foarte prietenos, super disponibil pentru orice solicitare

  • Ahmed R.
    acum 8 luni

    Domnul Radu Burcea este un om bun, in fiecare minut a fost foarte bun cu noi si a fost un foarte bun consilier in alegerea telefonului.

    De asemenea, este un om grozav cu bune maniere, Mulțumesc domnule Radu ❤️

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ahmed, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Ioana S.
    acum 8 luni

    foarte de ajutor

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Ioana, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Kalas K.
    acum 8 luni

    10/10

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Kalas, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Maria 8.
    acum 8 luni

    Andra este foare amabila

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Maria, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău! iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București
  • Mihai C.
    acum 8 luni

    Personalul super amabil

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Mihai, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!

Recenziile sunt închise.