iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Lucica C.
    acum 8 luni

    Informatii prompte.personal amabil.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Lucica, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • elena B.
    acum 8 luni

    Super profi. Multumesc

    Răspunsul proprietarului
    Salut, elena, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Teodora-Gabriela L.
    acum 8 luni

    Prompți și de mare ajutor!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Teodora-Gabriela, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Mariana B.
    acum 8 luni

    ❤️❤️❤️❤️❤️Numarul 1 super bun.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Mariana, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Mihail C.
    acum 8 luni

    Produse apple, amabilitate staff pe masura

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Mihail, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Cristian M.
    acum 8 luni

    Perfect din fiecare punct de vedere

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Cristian, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Paul D.
    acum 8 luni

    Serviciu excelent! Recomand!!!

  • frozeW
    acum 8 luni

    Cel mai tare istyle din bucuresti

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, frozeW, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Robert E.
    acum 8 luni

    Amablilitate, promptitudine, servicii top!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Archie, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • lucian V.
    acum 8 luni

    O experienta foarte buna

    Răspunsul proprietarului
    Salut, lucian, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând

Recenziile sunt închise.