iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Sorin P.
    acum 8 luni

    Super echipă, servicii de nota 10!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Sorin, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Alex P.
    acum 8 luni

    Experienta placuta, foarte amabil si de ajutor.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Alex, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Andreea S.
    acum 8 luni

    Radu a fost foarte dragut si m-a ajutat sa rezolv problema cu ipadul 🙂 10/10

  • Andreea M.
    acum 8 luni

    O experiență foarte plăcut, domnul Yunus foarte amabil!

  • Andrei
    acum 8 luni

    Mulțumim domnului Yunus pentru disponibilitate! Un angajat model!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Andrei, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Mihai J.
    acum 8 luni

    Mulțumim foarte mult Yunus pentru tot ajutorul, mult succes!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Mihai, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Matica S.
    acum 8 luni

    Radu, un baiat de nota 10 si de mare ajutor. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Matica, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • Vag G.
    acum 8 luni

    Personal foarte amabil, oferă detalii explicite la orice întrebare

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Vag, Ne bucurăm tare mult că am reușit să-ți oferim exact ce îți doreai! Sprijinul tău înseamnă foarte mult pentru noi – abia așteptăm să te revedem curând.
  • stoian C.
    acum 8 luni

    O experienta placuta, angajatii m-au ajutat rapid cu toate informatiile necesare.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, stoian, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • andrei B.
    acum 8 luni

    Mult profesionalism din partea dl Radu Burcea din magazinul IStyle din Mega Mall Bucuresti!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, andrei, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!

Recenziile sunt închise.