iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București

Se încarcă...

881 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | Mega Mall București”

Excelent
4.8
881 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Nicole P.
    acum 8 luni

    Am avut plăcerea să-l intilnim pe Radu care a fost foarte politicos, profesionișt și deosebit de amabil Merită să-l aveți ca și angajat 👍👏 …

  • Andrei B.
    acum 8 luni

    Felicitări domnului Radu Burcea pentru dij magazinul istyle mega mall Bucuresti pentru profesionalismul dat dovada

  • Silvia D.
    acum 8 luni

    Super amabil si dornic de a ajuta si a da explicatii detaliate domnisorul care m-a ajutat cu o problema de storage a telefonului 💖 …

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Silvia, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Elena-Daniela R.
    acum 8 luni

    Serviciul clienți lasă mult de dorit după achiziție: răspunsuri întârziate, neclare și fără soluții reale.

    Răspunsul proprietarului
    Elena-Daniela Rapiteanu, ne pare rău că experiența ta nu a fost pe măsura așteptărilor și îți mulțumim că ne-ai împărtășit acest feedback. Contează pentru noi și ne ajută să fim mai buni.
  • Andreea N.
    acum 8 luni

    Experiență foarte plăcută la iStyle. Personalul a fost amabil și mi-a oferit toate detaliile de care aveam nevoie.

  • Andrada M.
    acum 8 luni

    Foarte drăguț domnul Radu, atent și foarte săritori toți băieții de la magazin, good job guys🫶🏻 …

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Andrada, mesajul tău ne-a bucurat! Suntem încântați că totul a fost pe placul tău!
  • Vasile M.
    acum 8 luni

    Cu ocazia lansarii IPhone 17 am avut placerea de a interactiona cu angajatii foarte profesionali chiar daca am fost servit la o ora tarzie dupa o zi stresanta pentru acestia.

    Răspunsul proprietarului
    Salut, Vasile, Ne bucurăm că am reușit să-ți îndeplinim așteptările! Feedbackul tău ne motivează – abia așteptăm să te revedem curând
  • Cristina A.
    acum 8 luni

    Am avut o experiență excelentă la iStyle! Personalul este foarte amabil, bine pregătit și gata să ofere explicații clare pentru orice întrebare. Produsele sunt originale, de cea mai bună calitate, iar consultanța oferită m-a ajutat să aleg exact ce aveam nevoie. Atmosfera din magazin este plăcută și modernă, iar procesul de cumpărare a fost rapid și ușor. Recomand cu încredere iStyle tuturor celor care vor servicii profesioniste și produse Apple la standarde înalte!

  • Iris M.
    acum 8 luni

    Am fost recent in Istyle Mega Mall pentru a-mi schimba telefonul si experienta a fost una extraordinara! Am primit tot suportul de care am avut nevoie, raspunsuri la absolut orice intrebare si multa rabdare. Radu este un om extrem de profesionist si a fost o placere sa interactionam cu el in calitate de cumparatori. Cunoaste extrem de bine produsele, functionalitatile si este dornic sa ajute, fiind foarte bine pregatit in ceea ce face. Am cumparat chiar si extra accesorii pentru achizitia initiala pentru ca am primit informatii concrete despre ele si am fost incantati.

    Multumim din suflet inca o data pentru tot ajutorul, rabdarea si profesionalismul! Cu siguranta vom reveni in magazin cu prima ocazie!

  • Luiza F.
    acum 8 luni

    Am apelat la serviciile personalului Istyle din Mega Mall și am rămas impresionată de amabilitatea, disponibilitatea și profesionalismul acestora. Am primit multe recomandări personalizate, sprijin implicat în alegerea produselor ce-mi erau necesare și în finalizarea achiziției dorite (iPad, Pencil, husă și folie de protecție) Mulțumesc Istyle!

Recenziile sunt închise.