iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Vlad G.
    acum 7 ani

    Am incercat doua zile la rand sa sun la numerele de tel de la magazinele din bucuresti. Nimeni nu raspunde

  • gabi S.
    acum 7 ani

    Personal amabil, stocuri de accesorii cam mici, am umblat mult pana an gasit tastatura ptr. Ipad – ul nou.

  • Gabi D.
    acum 7 ani

    acest review este pentru toată rețeaua nu pentru acest magazin în parte. black friday 2018, ipad 2018 de 32gb „redus” de la 1729 la 1599. faceți mișto de noi? prețul ăsta e la concurenți gen emag, cel.ro și alții de luni bune. cine cumpără de la istyle se poate considera păcălit.

  • Chirca V.
    acum 7 ani

    Nu Primești nici o informație utila in legătura cu aplicațiile business. Probabil se pricep doar la jocuri infantile. Unii își cumpara telefon și pentru utilitatea unor aplicații, nu sa facă doar poze și sa joace jocuri…

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. Va multumim pentru feedback. Am redirectionat mesajul dumneavoastra catre managerul magazinului. Daca doriti, va rog trimiteti un mail cu mai multe informatii despre solicitarea dumneavoastra pe adresa office@istyle.ro.
  • Marius T.
    acum 7 ani

    Prea ocupați ca sa iti raspunda la o intrebare! Am rezervat un telefon si m- au sunat sa il plătesc în avans ca sa il pot avea la data stabilită! Probabil asa funcționează dar mi- au trimis proforma greșită… Nu recomand serviciile lor! Te trimit de la un magazin la altul pana renunți!

  • George G.
    acum 8 ani

    Doar un reseller Apple. Oamenii nu sunt atât de deștepți, dar produsele sunt

  • Andrei V.
    acum 8 ani

    Magazin excelent, certificat Apple, cu o gamă destul de diversă de produse electronice. Personalul este foarte prietenos și serviabil.

  • Nicoleta A.
    acum 8 ani

    O echipa de profsionisti! Recomand cu caldura!

  • Alex P.
    acum 8 ani

    am asteptat 3 zile dupa o proforma care nu a venit. M-am dus la concurenta..

Recenziile sunt închise.