iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București
Apple Premium Partner. #iSTYLEro Magazinele noastre sunt locurile ideale unde puteți face un test-drive cu orice Mac, iPad, iPhone, Apple Watch sau AirPods. Repară dispozitive Samsung, Apple, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 34 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”
Acum o jumătate de ora angajatul de la magazinul dumneavoastră iSTYLE Cotroceni AFI mi’a pus mama intr’o postura jenanta și cu jigniri pentru simplu fapt ca ținuta ei ( papuci gen sanda , pantaloni trei sferturi și un tricou negru ) este o sarantoaca și ca nu își poate permite a cumpara un iPhone , după toată acțiunea aceasta acest „domn” s’a întors cu spatele și a început sa râdă de mama impreuna cu colega lui .
Acum pe bune oameni buni , chiar așa haina îl face pe om ? Așa fitZa sa fie acest magazin încât ca sa fim băgați in seama trebuie sa intram in magazinul dumneavoastră la patru ace ?
Eu nu ma voi opri aici , vreau sa ajung acest mesaj unde trebuie … intr’o săptămâna ajung in țara și voi afla cine sunt acești angajați și credeti’ma ca îi va cunoaște o țara întreaga , cât despre iSTYLE asemenea specimene de oameni angajați ? Dezamagita total și va spun ca ați pierdut încă un client
Sa nu îndrăzniți sa mergeți fara cutie, (de orice fel) fiindcă ei din păcate nu au nici o cutie de carton măcar ca să îți poată prelua telefonul și sa îl trimită in service !! Angajații magazinului din Afi Cotroceni au fost foarte „drăguți” și în mod foarte rapid m-au expediat spunându-mi ca cei care transporta telefoanele noastre către service (curierii) se urca cu picioarele pe ele și le sparge, deci mare grijă, va sfătuiesc sa duceți telefonul într-o cutie de „metal” de preferat fiinca firma istyle probabil nu își permite sa aibă cutii de transport! „mai nou”,, „profesionalism” domne*
Vai de capul vostru!!
Am cumparat acum 2 luni un iphone X de ei si dupa doua luni s-a stricat displayul si decizia lor a fost de a schimba displayul nu de a inlocui telefonul asa cum era normal pt un produs cumparat cu 5400 lei cu doua luni in urma.
Cei din magazin iti spun ca nu au cu ce sa te ajute pt ca nu depinde de ei ci de service iar cei din service o arunca pe cei de la apple de parca eu am cumparat telefonul de la insusi Steve Jobs.
Am stat 5 zile fara telefon pt ca nu dau telefoane la schimb iar acum mai stau si cu un telefon care probabil ma va lasa iar. Ca la noi… si F…. si cu banii luati.
Dacă sunteți în căutarea unui distribuitor certificat Apple, acesta este!
Mi-au raspuns la tel si m-au lamurit referitor la intrebarile mele. Multumesc
si ok
Unul dintre puținii distribuitori certificați Apple