iPhone Doctor Romania

Se încarcă...

1.762 de recenzii la „iPhone Doctor Romania”

Excelent
4.9
1.762 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Bogdan I.
    acum 5 ani

    Un service de calitate, profesionist la care am apelat de nenumarate ori dealungul anilor. Stiu cum sa isi pastreze clientela.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Catalin B.
    acum 5 ani

    Profesionalism fără margini. Am fost cu un display iPhone 8 plus. Și mi l-au înlocuit în 10 minute. Recomand cu cea mai mare încredere

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Vlad S.
    acum 5 ani

    Recomand, sunt client de cel putin 9 ani iar experientele au fost excelente. Am trimis si voi mai trimite clienti cu cea mai mare placere.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Alexandra P.
    acum 5 ani

    Fiecare întrebare își găsește un răspuns aici. Ți se explica in amănunt “operația” ce urmează făcută. Oamenii sunt prietenoși, pricepuți și rapizi. Mulțumesc frumos!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Petrica P.
    acum 5 ani

    „Am fost foarte multumit de rapiditatea serviciilor dar si de raportul calitate pret. Seriozitate maxima si o colaborare eficienta si prompta. Recomand!✌️”

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Hirsman V.
    acum 5 ani

    Schimbat ecran si spate cu piese originale la un xs. Montaj profesionist cu resigilarea carcasei pt waterproof. Ecran original spate original calitate Apple. Recomand. App, au folii pt ecrane de cea mai buna calitate.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Daniel B.
    acum 5 ani

    Cele mai calitative servicii întâlnite pana acum, personalul super friendly. Lucrează in timp record și cu piese originale. Recomand cu toata încrederea.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Vlad B.
    acum 5 ani

    Am fost sa schimb casca unui iPhone 7 și a durat maxim 15 minute. Sunt informați, pasionați și profesioniști și cel mai important, știu sa dea atenție clienților! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Silvy P.
    acum 5 ani

    Am avut o problemă cu display-ul iPhone-ul XS Max, nu mai răspundea la comenzi, am fost astăzi și în 20 minute am avut telefonul ca nou, ca să nu mai zic că mi s-a explicat fiecare ‘chestiuță’ în parte și totul cu mult profesionalism. Mulțumesc iPhoneDoctor, sunteți niște profesionaliști! Recomand!!! 📱🔧

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • George S.
    acum 5 ani

    Experienta foarte placuta!
    Cativa tipi, toti dornici sa-ti rezolve problema in cateva minute la niste preturi „adevarate” din punctul meu de vedere. Totul foarte transparent si sincer fata de client?
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!

Recenziile sunt închise.