iDroid - Service & Accesorii

Se încarcă...

1.728 de recenzii la „iDroid - Service & Accesorii”

Excelent
4.8
1.728 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Maria C.
    acum 2 ani

    Baietii sunt cei mai buni in ceea ce fac. Mi-au reparat un TV Sony de 139 ce in reprezentanta Sony nu s-a putut repara. Recomand pentru seriozitate!

  • Razvan F.
    acum 2 ani

    Am cumpărat un ps 5 unitate optică fiind neconectată a trebuit să îl trimit înapoi pe garanție apoi mi a ajuns iar și după 15 min se restarta…mi am cerut banii înapoi și i am primit.

  • level L.
    acum 2 ani

    Super profi! In mai putin de 24h au readus la viata un Macbook Pro, dupa ce SSD-ul a cedat. Recomand pentru orice problema legata de produse Apple!

  • Ioana E.
    acum 2 ani

    Am ajuns la ei cu un iPhone 13 Pro Max după ce a văzut fundul cadei plină cu apă. Mi-au salvat telefonul de la „înec”, bonus mi-au arătat și poze din timpul reparației, recomand!

  • Tavian V.
    acum 2 ani

    Experiență excelentă cu iDroid după ce am scăpat cola pe tastatura MacBook Pro M2. Reparații rapide, comunicare clară și servicii profesioniste. Recomand cu încredere!

  • Kosty B.
    acum 2 ani

    Din păcate pentru un cip de Wi-fi să fie înlocuit la PS4 a trebuit sa aștept o jumătate de lună să le vină. Cam greu de crezut că te ocupi cu console, dar nu ai piese principale în stoc…

  • Pop V.
    acum 2 ani

    Nu recomand pentru console, am dus un ps4 și după ce a stat vreo luna la ei și nu l-au făcut mi-a mai și dispărut cd-ul din consola…probabil se așteptau sa nu îl mai repar.
    Ps: l-a reparat un băiat în apartamentul lui în Steaua.

  • Corina B.
    acum 2 ani

    Băieții sunt de cuvânt! Am reparat Samsung S22, nu mai functiona butonul de pornire, deși erau foarte aglomerati în 3 ore a fost gata telefonul. Recomand

  • Olivera F.
    acum 2 ani

    Am făcut precomanda sa mi se înlocuiască un display de HUAWEI P30 lite, a doua zi un tehnician de la ei ma sunat sa monteze display-ul, în 2 ore reparația a fost finalizată, am primit garanție 12 luni.

  • Rodica V.
    acum 2 ani

    Am ajuns la baieti cu o drona dji mavic 3 pro cazuta de la 150m. Mi-au reparato, au inlocuit 3 brate si un gimbal. Foarte multumit de amabilitatea si promptitudinea echipei iDroid! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim și ne bucurăm că v-am putut ajuta!

Recenziile sunt închise.