iDroid - Service & Accesorii

Se încarcă...

1.728 de recenzii la „iDroid - Service & Accesorii”

Excelent
4.8
1.728 de recenzii
5
4
3
2
1
  • electronicesecond
    acum 3 ani

    Am avut o experienta plăcută cu ei, mi-au recuperat datele de pe un telefon Samsung S21 Ultra îndoit foarte tare și cu display-ul spart.

  • Edc A.
    acum 3 ani

    Foarte multumit,schimbare baterie p20lite, in timp foarte scurt,personal foarte sociabil si un inginer cu o experienta extrem de bogata,recomand cu mare caldura,felicitari

  • Costel R.
    acum 3 ani

    Am reparat un televizor Sony Bravia, foarte ok, tehnicianul mi-a explicat problema și rezolvarea a fost resoftare și înlocuirea memoriei. Rezolvare care un alt service nu a reușit să o găsească.

  • Lau M.
    acum 3 ani

    Am reparat un iPhone 12 Pro Max îndoit cu usa mașinii. Eu unul am fost mulțumit de iDroid, am primit și o folie cadou!

  • Zoltan F.
    acum 3 ani

    Am fost tratat cu amabilitate la preluarea în service a televizorului defect și am primit rapid mesaj SMS cu confirmarea preluării cât și un link către site-ul unde pot vedea stadiul lucrărilor. Felicitări!

  • Silvia A.
    acum 3 ani

    Un colectiv cu oameni super profesioniști care vin în întâmpinarea clienților în orice problema, un bun simt pe care rar îl întâlnești în magazinele din Timișoara. Sunt de apreciat și am numai cuvinte de lauda la adresa lor care de atâția ani sunt alaturi de dispozitivele familiei mele!

  • Guci G.
    acum 3 ani

    Am înlocuit 2 display-uri de iPhone la ei, primul îl folosesc de aproape 1 an și funcționează perfect, am primit Garanție 12 luni deși nu am avut nevoie. Am sa apelez la ei cu drag ori de câte ori am nevoie!

  • Bejenariu L.
    acum 3 ani

    Deci fetele de acolo parcă dorm mereu. Prea puțin amabile și mai ales fata roșcată parcă e deranjată de orice. Ar fi ok dacă ar fi mult mai deschise față de clienți. Am așteptat 40 de minute pentru a-mi aplica o folie pe telefon și până la urmă tot nu a fost aplicată. Logic dacă nu s-a prins folia prima dată nici următoarea dată nu se v-a prinde. Reacția mea se referă strict la fetele de acolo nu la patronul acestui service.

  • Serban M.
    acum 3 ani

    Am dus in service Playstation 4 PRO cu supraincalzire ( sunet ciudat ) si unitate optica defecta .Reparat in acceiasi zi am primit si poze cu interiorul unitatii unde coolerul era blocat de praf. Super multumit !

  • Obreja M.
    acum 3 ani

    Recomand echipa iDroid. Am reparat un PlayStation 5, consola nu mai pornea, ramanea blocata pe led albastru. Acum funcționează normal din nou! Băieții l-au reparat în 2 zile!

Recenziile sunt închise.