iDroid - Service & Accesorii
Descoperă serviciile premium oferite de iDROID Timisoara pentru a-ți îmbunătăți experiența cu device-urile tale. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații plăci de bază. Oferă prețuri de la 99 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.728 de recenzii la „iDroid - Service & Accesorii”
E ok, se pricep, dar uneori se fac greșeli banale ( s a comandat alta piesa decat trebuia pt telefon si nu au respectat timpul promis)
nu si-au asumat greșeala( a trebuit sa plătesc cost adițional, nu si-au asumat din costul pe care mi l-au pus pt „urgenta” timp pe care nu l-au respectat…. am fost de 3 ori in interval de 3 ore dupa el( prima încercare fiind cu aprox 20 min dupa ora data de ei ) si chiar am întârziat la lucru vreo 15 min pt ca am stat sa il termine fiind aproape gata si având nevoie de el).
Dacă nu sunteți grăbiți recomand!
Oferă si garanție ceea ce e un plus 🙂
Am venit cu un laptop MacBook Pro 2018 cu balamele puțin zis…avariate și m-au ajutat în câteva zile sa rezolv problema, deși aveam emotii ca nu voi găsi o solutie, uite ca impreuna cu ei am reușit 🙂
Foarte prompti în comunicare pe tot parcursul reparatiei, iar rezultatul final e super.
Mulțumesc frumos pentru ajutor!
recent mi s-a stricat un iPhone 12 si am fost nevoit sa caut un service gsm sa-l repar; in urma unor recomandari, am sunat la Service GSM IDROID si in cel mai scurt timp posibil, adica 30 min, am fost sunat inapoi de Dl. Daniel, tehnician service si am fost chemat pentru inlocuire difuzor. In doua ore, telefonul era reparat. Toata experienta a fost una placuta, telefonul functioneaza perfect, timpul de asteptare a fost unul fantastic, tariful decent iar atitudinea personalului ireprosabila. Va multumesc si spor pe mai departe! :).
Foarte multumita de baieti. Sunt foarte aglomerati insa mi-au rezolvat problema, am mers la 3 serviceuri sa-mi rezolve o problema cu un iPhone 12 Pro Max, nu-mi mai citea face id. Ei mi-au rezolvat problema in 4 zile, recomand cu drag!
Foarte multumit de inlocuirea bateriei la un Samsung Note 20 Ultra. Nu am avut probleme pana in prezent, iar baietii s-au miscat foarte repede si cu profesionalism. Recomand!!
Salut,
Am trimis un telefon S20 Plus cu probleme la microfon (in timpul apelului) si am primit telefonul inapoi ca nou ambalat. In cutie era un ac pentru Sim si un Raffaelo (cadou). Mi-a placut si faptul ca am putut vedea statusul reparației online si am stat linistit. Telefonul a fost trimis prin DPD din Sibiu pana la Timișoara cu tracking.
Nota pentru profesionalism 10 din 10.
Multumesc iDroid Timișoara,
P.S Zilele următoare o sa va sune un prieten de al meu cu aceeași problema
O experienta total neplacuta am avut cu aceasta firma, am dus 3 laptop Apple la reparat, dupa mai mult de 2 saptamani de asteptare am decis sa ii contactez eu sa vad in ce stadiu sunt cu reparatiile. Am fost dezamagit ca dupa atata asteptare nici macar nu s-au uitat peste ele. Dupa cateva zile m-au sunat ca ” nu merita reparare ” oferindu-mi explicatii prostesti. Cand am mers sa ridic laptop-urile mi-au cerut 70ron pentru constatare . Am zis Ok dar sa primesc o fisa de constatare sa vad ce este defect la ele. Eu neavand fisa pentru ca nici macar nu s-au uitat peste laptop-uri. Am platit cei 70ron pentru ca insistau ca ei ” si-au facut treaba” Deasemenea am depus si o sesizare la Protectia Consumatorului.
UPDATE:
Intre timp administratorul firmei mi-a returnat banii pe „constatare” si a precizat ca o sa vorbeasca cu angajatul responsabil pentru situatie.
Am fost foarte mulțumit de calitatea serviciilor oferite de echipa iDroid. Și pe primul loc faptul că se deplasează la domiciliu pentru preluare și returnare aparatură – în cazul meu un TV Sony. Un plus de nota zece! Și mai adaug amabilitate, răbdare și profesionalism.
O experiență foarte bună aici. Am avut nevoie de o baterie nouă pentru un iPhone XS, prețul a fost perfect pentru autonomia pe care o am acum la acest telefon. Procesul a durat foarte puțin, 40 de minute maxim și am primit si o folie pe spate sa il apere de zgarieturi. Nu mă așteptam ca bateria aceasta să fie mai bună decât cea pe care o aveam inițial. Telefonul l-am cumpărat de pe flip și a venit cu 100% sănătate la baterie, dar tot nu mă ținea așa de mult. Super mulțumita!!! ❤️
Recomand