GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • soare A.
    acum 5 ani

    Seriosi. Recomand.

  • I S.
    acum 5 ani

    Un centru de reparații deosebit de bun.

  • Cristina O.
    acum 5 ani

    Servicii de calitate! Recomand!

  • neagu A.
    acum 5 ani

    Mulțumesc pentru profesionalism și promptitudine!

  • Andrei P.
    acum 5 ani

    Sunt foarte multumit de serviciile lor

  • TONI B.
    acum 5 ani

    Servicii promte si de foarte buna calitate.

  • Raluca P.
    acum 5 ani

    Nota 2. Neseriozitate, trag de timp si fura din piese.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Pe ce baza faceti aceste afirmatii care ne denigreaza imaginea ? Cred ca faceti o confuzie ! Acest nume al dvs nu apare in baza noastra de date !!!
  • florin M.
    acum 5 ani

    Persoane serioase care isi fac treaba cu profesionalism maxim !

  • Andrei P.
    acum 5 ani

    Profesionisti.rezolva in timp util,sunt amabili si lucreaza bine.Recomand sigur

  • Andrei Z.
    acum 5 ani

    Am fost la ei sa imi pună o folie de sticla , au pus-o dar avea fire de praf și mi-au spus că este o problema din fabrica.

    Răspunsul proprietarului
    Domnule Andrei Zlatan, cu siguranta vi s-a spus ca daca are o problema folia din fabrica se da jos, fara sa o achitati sau vi s-a oferit o alta varianta. Sau ati venit dvs cu folia cumparata din alta parte si ati dorit doar montajul la noi? La noi daca o folie are o problema din fabrica, se trimite inapoi catre furnizor, in niciun caz nu o vindem asa cu probleme. Va multumim.

Recenziile sunt închise.