GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Oana S.
    acum 5 ani

    Mi s-a blocat și ul în telefon. L-au scos în 20 de minute însă mi-au spus ca trebuie înlocuit citititorul de sim pentru ca a fost forțat. Adică încă 60 de lai și 1 ora jumătate. Ce credeți? Cititorul de card funcționează perfect. Niște oameni fără scrupule.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua ! Dumneavoastra ati fost la noi cu un telefon pentru a va scoate simul din slotul de sim evident unde a fost introdus incorect si fortat , totodata un pin de la cititorul de sim a fost rupt ! Va rugam sa stergeti acest comentariu si aprecierea de o stea , total nejustificate , doar pentru faptul ca ati inteles gresit ! Nu vi s-a comunicat sa inlocuiti cititorul de card, normal ca acela functioneaza ! Este foarte usor sa faceti rau, noi am incercat doar sa va ajutam ! Mai mult de atat a fost o constatare si recomandare gratuita , bani am luat doar pe scoaterea sim-ului “intepenit” in telefon !!!
  • Leo G.
    acum 5 ani

    Am avut un prieten care a mers aici, si a zis ca a mers foarte bine. Au preturi foarte mici si servici profesionale. Motivul pentru care am scris acest mesaj, este pentru a intreba daca ati putea sa imi schimbati display-ul si spatele de la iphone xs max. Si daca da, cam cat ar costa?

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru aprecieri. Pentru orice informatie va rugam sunati la 0730172888. Luni- vineri 09:00-19:00, sambata 09:00-14:00
  • coco C.
    acum 6 ani

    Bine

Recenziile sunt închise.