GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dan P.
    acum 6 ani

    profesioniștii, service rapid,folii sticlă de calitate…recomand!!!

  • VASILE N.
    acum 6 ani

    Sunt un client vechi. Foarte corecți și profesioniști!

  • eduard I.
    acum 6 ani

    Recomand! Cel mai bun service din Focsani! Foarte multumit!

  • AlDea N.
    acum 6 ani

    Servicii de calitate oferite in cel mai scurt timp. Recomand!

  • Diana T.
    acum 6 ani

    Servicii de înaltă calitate! Mulțumesc pentru evidenta promptitudine și seriozitate!

  • Violet C.
    acum 6 ani

    Nu va recomand,am fost la ei sa mi instaleze windows si defapt am dat banii degeaba.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. In evidentele noastre acest nume nu exista. Ne-ar ajuta mult un nume real, sa vedem cu ce problema ati fost la noi. Sa stiti ca la reinstalarea Windows-ului aveti garantie 1 an de zile si daca aveti o problema la laptop, trebuie doar sa veniti si rezolvam problema. O recenzie nejustificata pe google nu va rezolva problema. Insa daca veniti la magazin cu laptopul sa vedem ce s-a intamplat, asta ar rezolva problema dvs. Asa ca noi va asteptam cu laptopul, bonul fiscal ca ati fost la noi sa vedem ce problema are laptopul.
  • Ahds R.
    acum 6 ani

    Cei mai buni din oraș. Recomand. Au o aparatura de nu vezi nici în București așa ceva

  • Nicu M.
    acum 6 ani

    Am avut o problema cu un samsung s9 plus si a fost rezolvată cu promptitudine si cu foarte mare profesionalism.Multumesc inca o data pe aceasta cale!!! Mergeti cu încredere .Recomand!!!

  • Alina R.
    acum 6 ani

    Telefon dus la ei, scăpat în apă și l au reparat în aceeași zi pe costuri mici, nu exagerate. Așa că recomand.si rapizi și calitate buna

  • Ioana S.
    acum 6 ani

    Nu e personal cu experienta.Fratilor nu mai reparatii la ei.Acum 2 ani mia stricat un tel .Acum recent am dus tel nou sa îi pună folie si de 2 ori a puso si tot nu a puso bine

    Răspunsul proprietarului
    Buna seara. Noi va asteptam la magazin pentru a va inlocui folia daca are vreo problema, averi garantie la aceasta folie. Sau va putem returna banii.Ne dorim clienti multumiti, nu nemultumiti, drept urmare gasim solutii la orice problema daca exista. Cat despre personal, avem personalul cel mai calificat, cu experienta de peste 20 de ani. O seara buna! (Translated by Google) Good evening. We are waiting for you at the store to replace your foil if you have any problem, warranty on this foil. Or we can get your money back. We want satisfied customers, not dissatisfied, so we can find solutions to any problem if they exist. As for staff, we have the most qualified staff with more than 20 years of experience. A good evening!

Recenziile sunt închise.