GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Enache M.
    acum 6 ani

    Cei mai seriosi. Repara rapid si calitate. Recomand. Am fost si la alte serviceuri, nu se compara. Aici personalul e amabil si preturi corecte.

  • Diana V.
    acum 6 ani

    Sunt foarte seriosi! Problema telefonului meu a fost rezolvata in mod profesionist si in timp foarte scurt. Personalul asculta nevoile fiecarui client si ii multumeste pe fiecare in parte.

  • Gabriel R.
    acum 6 ani

    am avut o problema la un laptop asus cu racirea + ventilatorul si dupa 2-3 zile nu am mai avut probleme deloc cu el din contra sunt foarte multumit si merge mai bine,oamenii seriosi recomand!

  • Cristi R.
    acum 6 ani

    Calitatea serviciilor oferite, timpul scurt de așteptare in rezolvarea problemelor si amabilitatea angajaților ii clasifica pe aceștia pe primul loc în oras! Foarte multumit de serviciile oferite! Recomand cu incredere !

  • Alexandru A.
    acum 7 ani

    😍 bine …

Recenziile sunt închise.