Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Damian C.
    acum 4 ani

    Recomand cu caldura service-ul Gsm zone, sunt client de 15 ani iar serviciile oferite sunt ireprosabile. Reparatii rapide si accesorii pentru toate telefoanele.

    Răspunsul proprietarului
    În numele colegilor mei, vă mulțumesc pentru feedback, și aprecieri! Marian Abutoaiei , administratorul Gsm Zone. O zi frumoasa să aveți!
  • elena L.
    acum 4 ani

    O echipa de profesionisti gata sa te ajute … am reusit prin pasiunea celor de la GSM Zone sa gasesc un adaptor pentru o tableta mai veche intr-un timp record.. Recomand cu caldura !!!

    Răspunsul proprietarului
    Noi, vă mulțumim! Apreciem pentru că ați ales să fiți clientul nostru! Ne bucurăm că v-am fost de folos. O zi frumoasă să aveți!
  • Bianca D.
    acum 4 ani

    Am fost pentru un montaj folie de sticla, primirea, personalul și serviciile ireproșabile! Am ieșit mulțumită și cu problema rezolvată! Recomand cu mare drag🤗 …

  • Mihai P.
    acum 4 ani

    După 3 zile de stat in service și o baterie nouă, achiziționată la recomandarea profesioniștilor de la Service Gsm Zone din Tudor Vladimirescu, telefonul are fix aceeași problemă. Mulțumesc Gsm Zone!

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara, Marian Abutoaiei sunt administratorul Gsm Zone. Cred ca este o neînțelegere. Nu ați achiziționat de la noi nicio baterie. Ați achiziționat-o și montat-o în alt service. La noi a fost pentru o diagnoza inițială. Am făcut tot posibilul sa va ajutam fără nici un cost, și o sa va ajutam in continuare.
  • Sorincalangiu M.
    acum 4 ani

    Da ,cu adevărat profi ,tel mamei era blocat cu un chenar verde și cei de la orange au spus ca trebuie dus in Servis.Nu era cazul s a rezolvat in doua secunde la Gsm zone ,respect.

  • Andreea C.
    acum 4 ani

    Am venit cu o problema la difuzor si au lucrat impecabil, acum e ca si nou. A durat mai putin de 5 minute timp in care am savurat o cafea din partea casei.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucuram ca am putut să fim de folos! Mulțumim mult pentru feedback!
  • Catalin D.
    acum 4 ani

    Un service profesionist. In plus mi-au dat cadou husa intimacy. Multumesc si recomand cu drag! Au si cafea gratis pentru clienti!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs!
  • Bogdan R.
    acum 4 ani

    Profesionali si saritori. Au rabdare si sunt capabili sa rezolve probleme / nevoi ale clientului mai putin obisnuite.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem!
  • Cristina A.
    acum 4 ani

    Cea mai bună agenție de GSM telefonie și dispozitive electronice. Personal super drăguț, am primit și bombonică și cafea din partea lor. Rapiditate în rezolvarea problemelor. Sunteți super!🥰🥰 …

  • Agreawyth
    acum 4 ani

    Placut surprins de promptitudinea cu care s-a efectuat reparatia unui display, precum si de calitatea acesteia. Recomand si multumesc si pe aceasta cale tuturor celor ce fac parte din aceasta companie!

Recenziile sunt închise.