Flanco Smart Discounter

Se încarcă...

1.146 de recenzii la „Flanco Smart Discounter”

Foarte bun
3.8
1.146 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Denis G.
    acum 7 ani

    Magazin ciudat, de 2 ori încerc să cumpăr ceva care este doar ultimul produs și evident că nu funcționează corespunzător, dar ei îl vând fără jenă. Trist

  • Camelia G.
    acum 7 ani

    Personal de nota 10 ++, livrare la domiciliu nota 10, produse OK deși este loc și pentru mai bine la capitolul sortiment. Recomand !

  • liviu U.
    acum 7 ani

    Pentru returnarea unui laptop mi s-a retinut 10% din valoarea initiala
    doar pentru ca ambalajul a fost desigilat!
    Flanco Brasov, de ocolit.

  • Ovidiu
    acum 7 ani

    De toată jena, am cumpărat ceva și a doua zi am vrut sa fac retur din cauza produsului de slaba calitate și răspunsul lor……. nu facem retururi.

  • Dorel M.
    acum 7 ani

    La credit Cetelem te obliga sa faci asigurare…..care este optionala…cred ca….PA PA Flanco ( bonusul de fidelitate au hotarat s.al anuleze fara a anunta)

  • Ionut R.
    acum 7 ani

    Aroganța unora dintre angajați, prețuri mai mari decât pe site (aproape dublu la produsul cumpărat de mine, astfel încât a trebuit să rezerv produsul pe loc, in magazin, de pe telefon, altfel aș fi plătit prețul afișat), lipsa de solicitudine a personalului.

  • Revnic L.
    acum 7 ani

    Am primit cadou un expresor de cafea cumparat de la Flanco dar eu aveam deja unul asa ca am vrut sa il returnez. Am mers cu el la magazin iar directorul de la Flanco Brasov a spus ca il accepta cu o depreciere a produsului de 40% din valoarea lui, in conditiile in care a fost cumpart cu o zi in urma. In concluzie, nu recomand acest magazin.

  • Palaghiu M.
    acum 7 ani

    Am cumparat un produs de pe platforma emag si am primit un produs folosit, are o gramada de calcar in bazinul cu apa, nu ca a fost folosit odata, cineva la adus dupa un an si ei l-au pus in vanzare, am facut reclamatie peste tot si la emag si la flanco, telefoane peste telefoane, mailuri si nici un raspuns, o firma foarte neserioasa, nu o recomand nimanui

  • Raluca D.
    acum 7 ani

    Nu sunt prețurile afișate la toate rafturile cu produse, sunt diferențe de preț între magazin și aplicația on line, iar dacă vrei să faci retur nu se poate, pentru că asta este politica firmei.

  • Ciprian B.
    acum 7 ani

    Eu: Bună ziua, aș dori să văd telefonul x pe auriu
    Angajat: Avem unul expus pe negru.
    Eu: Am văzut dar vreau să îl văd și pe auriu…
    Angajat: Puteți să îl vedeți online…
    Eu: L-am văzut online, dar vreau să îl cu ochii mei…
    Angajat: Nu se poate, e sigilat.
    Eu: Păi dacă vreau să-l cumpăr nu pot sa văd produsul înainte?…. și am rămas vorbind de unul singur…
    Prețurile din magazin sunt mai mari decât cele online, magazinul e destul de mare dar prea puține produse expuse în comparație cu alte magazine.

Recenziile sunt închise.