Flanco Smart Discounter

Se încarcă...

1.146 de recenzii la „Flanco Smart Discounter”

Foarte bun
3.8
1.146 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dionisie H.
    acum 7 ani

    Sâmbătă după Black Friday lume multa, dar mulți angajați gata să te lămurească cu orice ai avea de intrebat sau sa te ajute. La casa chiar daca era coada tot timpul se oferea atenție și răbdare. Chiar daca a rămas singurul Flanco in Brașov e OK.

  • Cristina V.
    acum 7 ani

    Gama foarte larga de produse, spațiul magazinului este luminos, aerisit și primitor. Personalul este format din mulți tineri atenți la nevoile clientului, reacționând cu promptitudine solicitărilor multiple ale acestora.

  • Ralu R.
    acum 7 ani

    DEZAMĂGITOR! Pe site ul lor produsul are un preț iar in magazin acelasi produs are prețul dublu.
    Am vrut sa returnam produsul insa nu am reușit deoarece au spus ca politica magazinului e alta.
    Nu voi mai face cumpărături din acest magazin!

  • Vivi E.
    acum 7 ani

    Am luat un produs online ,nu functioneaza cum trebuie,am incercat sa-l dau retur dupa 25 de zile,pentru ca e online (sugestie,evitati magazinul online),au alta politica,daca cumperi online ,esti mai prost ca altii,retur 14 zile,daca il iei din magazin 31 zile, ca sa-l trimiti in service trebuie sa mergi cu produsul in magazin (o alta cretinatate) ,nu poti solicita online ridicarea. DE LA A LA Z ,sunt de toata jena!!!!! Evitati !!!!

  • Sebastian C.
    acum 7 ani

    Nu o sa mai cumpăr nimic de la acest magazin Flanco. Mi-au stricat ziua.
    Același produs in magazinul lor online era redus la jumătate de preț. Nu au acceptat să facă retur, pe motiv că produsele luate din magazin nu se pot returna, am sunat la call center si am primit același răspuns!
    Dacă vreți să achiziționați ceva cumpărați din magazinul online, sau rezervați în magazin, că să evitați neplăcerile!
    Sau si mai bine alegeți alt magazin!

  • DANIEL D.
    acum 7 ani

    De la faptul ca toți angajații stau la șuetă pe la câte un colt de magazin în speranța că nu vor reușii clienții sa ii deranjeze.. La faptul ca majoritatea produselor la raft nu au preț afișat.. La faptul că returul unui produs este de domeniul fantasticului.. În condițiile în care ești „consiliat” în final la alegerea acestuia nici chiar după 5 minute de la achiziționarea produsului respectiv nu mai ai șanse de retur și în plus îți apare pe tejgheaua caserieica prin minune un anunț A4 cu faptul ca politica firmei nu permite acest lucru indiferent de situație .. DE EVITAT CATEGORIC.

  • Dan N.
    acum 7 ani

    Cumpărați cu încredere din alta parte !!!
    Am cumpărat un produs, după vreo 5 zile am vrut sa îl returnez (produs sigilat, nedesfăcut,am vrut sa îl fac cadou și între timp m-am răzgândit și am vrut sa cumpăr altceva), iar când am ajuns cu el pentru returnare, îmi spune ca nu poate sa îmi returneze banii, pentru ca a fost cumpărat cu un card de credit (card de cumpărături, dar nu in rate, era o suma mică si am preferat sa nu iau in rate).
    Singura soluție a fost sa iau produse din magazin de aceiași valoare sau de o valoare mai mare. Nu știu vouă cum Vi se pare, dar asta e o țigănie curată. Nu știu dacă e legal sau nu, nu am stat sa îmi bat capu, nefiind o suma mare, dar vreau sa va informez ca sa știți pe viitor de aceste practici.

  • Florin C.
    acum 7 ani

    Am cumpărat un soport TV și după ce am ajuns acasă am constat ca este prea mic.

    M-am întors în 15 minute sa îl schimb cu un produs compatibil și sa achit diferența, dar după ce am vb cu 3 oameni inclusiv Dir. De Magazin, nu au fost deacord pentru ca asa este politica lor comerciala.

    Va sfătuiesc sa evitați acest furnizor și sa alegeți Altex de exemplu unde găsești înțelegerea necesara în astfel de situații!

    Dezamăgitor și frustrant pentru un produs care nu implica uzura etc

  • Diana C.
    acum 7 ani

    De evitat !

    Atentie : NU exista politica de retur !

    Daca ai fost consiliat si produsul nu este potrivit, atat consilierii de vanzari cat si managerul vor refuza sa returneze vre-un produs chiar si daca este achizitionat in urma cu 5 minute si in stare perfecta !

    Asa ceva nu se intampla la Altex ( unde politica permite retur 30 zile) sau cf. legii niciodata online (emag etc)!

    Un magazin pe masura politicii comerciale = anticlient ! De la manager in jos

    …fara sa mai consideri preturile net superioare vs ceilalti !

Recenziile sunt închise.