DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Sandor K.
    acum 3 ani

    Servicii prompte, rapide si de calitate. Timpul estimat pentru inlocuirea sticlei sparte la ecranul unui Samsung A51, era de 40 minute. Cel faptic a fost de doar 30 minute! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Sandor!
  • Irina A.
    acum 3 ani

    Buna,am achiziționat un IPhone,sunt super multumita de produs.Raportat la cum arata și preț, pot spune doar atât:pret-ok,arata ca și nou.Perioada de garanție s-a mărit la 1 an.Sunt super mulțumită. Am achiziționat mai multe telefoane/accesorii/servicii service-recomand oricand/oricui.Referitor la personal-amabili,profesioniști.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru încredere și pentru review, Irina!
  • Adrian F.
    acum 3 ani

    Personal amabil si profesionist,sunt foarte mulțumit de serviciile celor de la Delux Area GSM. Profesionalism, rapiditate, calitate,preturi bune și respectul față de clienti sunt calități foarte importante !Îi recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că suntem apreciați pentru tot ce facem la Delux Area GSM, mulțumim!
  • Dan P.
    acum 3 ani

    Un loc scump, încearcă să câștige cate 2-300€ la fiecare vânzare, la o investiție de, sa zicem, €300. Gândire balcanica!
    Later edit: Review-ul nu a fost doar pentru preturile mari ci și pe tru atitudinea cu care persoana din showroom mi-a evaluat un telefon de 4000lei(2500 pe piata sh) la 1000lei. Toată lumea trebuie să câștige, dar cu bun simt!

    Răspunsul proprietarului
    Salut Dan, în primul rând ne pare rău că ai plecat nemulțumit de la noi (așa pare din review-ul tău). În al doilea rând review-urile nu sunt pentru prețurile magaznului fie ele mari sau mici ci sunt pentru calitatea, amabilitatea și promtitudinea cu care ți-e rezolvată problema. Cu toată modestia noastră celelalte review-uri și sutele de clienți mulțumiți ne spun că ne facem treaba chiar foarte bine, din acest motiv am aprecia tare mult dacă ne-ai măsura în steluțe profesionalismul nostru și nu prețurile care sunt afișate peste tot. Cu stimă, Delux Area GSM.
  • Heart T.
    acum 3 ani

    Un service gsm exceptional. Personalul care mi-a preluat telefonul a dat dovada de politete si profesionalism. Cel mai important personalul resposabil cu schimbarea ecranului au inteles urgenta problemei mele si au executat lucrarea rapid si calitativ(40minute).
    Nu cunosc un alt service gsm care sa aiba raportul pret/calitate ca acesta. Felicitari!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm tare mult că totul a decurs bine, te mai așteptăm când vei mai avea nevoie cu cel mai mare drag!
  • Andreea T.
    acum 3 ani

    Am achiziționat de la ei un iPhone 14 Plus, nou, sigilat și am putut vinde și telefonul ce-l aveam la momentul respectiv. Totul a fost foarte profesionist, servirea excelentă, rapidă, foarte amabili și prietenoși. Cu siguranță voi mai apela la Delux Area GSM.

  • Trainovschi (.
    acum 3 ani

    Super treaba!
    Am dus un Iphone SE2 cu display-ul spart de dimineață, a fost reparat intr-o ora!

    Ce e important, nu am gasit semne sau julituri pe carcasa, au intervenit cu atentie si calitativ in schimbarea display-ului.

    Recomand cu drag acest service!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos! Te mai așteptăm când vei avea nevoie.
  • Remus V.
    acum 3 ani

    Dupa cum se comporta cu clientii e evident ca acest service tine la imaginea lui. SMS la preluare reparatie, SMS cand e gata, factura, garatie, si nu in ultimul rand executia buna a lucrarii. Preturile sunt foarte corecte, la nivelul celor online.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru părerea ta sinceră, Remus! Ne bucură să vedem că totul a fost bine.
  • Daniel C.
    acum 3 ani

    Nu ma asteptam sa fie asa profi, dupa experintele avute cu service-urile oficiale de la diferiti operatori. Foarte fair-play cand e vorba de evaluarea telefonelor vechi si reparatii, sau daca se pot repara sau nu. Preturi bune la telefone noi, factura, garantie. Am achizitionat de la ei un S22 Ultra si pana acum nu am avut probleme. Recomand!

  • Ioana C.
    acum 3 ani

    Am achizitionat un telefon reconditionat intr-o stare f buna, acasa am avut probleme cu incarcarcatorul, dar a 2-a zi au fost ff draguti, desi accesoriul era nou si nu face parte din garantie colegii mi l-au schimbat fara nici un cost. Nu am stat mult, aveau si accesorii dragute in stoc, am fost si serviti cu suc. Personalul avea atitudine buna cu toata lumea care le-a calcat pragul in timpul vizitei mele.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult pentru cuvinte, Mihai! Ne bucurăm că totul este ok acuma și poți folosi telefonul fără probleme.

Recenziile sunt închise.