DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii

Se încarcă...

3.281 de recenzii la „DeluxGSM - Service GSM Timișoara - Magazin Telefoane - Accesorii”

Excelent
5
3.281 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Anna J.
    acum 3 ani

    scuze, nu făcusem o evaluare, nu știu cum a fost evaluată singur, dar îmi amintesc că am pus acolo o husă pe mobilul fiicei mele. Am fost bine asistat .multumesc, de catre noi acum fac evaluarea corecta, doar tipul care a raspuns dupa cateva explicatii a fost cam nepoliticos, dar doamna care a fost acolo ne-a servit bine. Deci ratingul meu corect ar fi 4 stele. Mulțumiri.

    Răspunsul proprietarului
    Buna, Anna, ne poți spune ce te-a nemulțumit la noi în service de nu am meritat mai multe steluțe? În acest fel putem să îmbunătățim lucrurile ca pe viitor totul să fie mult mai bine.
  • Ionut B.
    acum 3 ani

    Achizitionat de la ei prin curier cu verificare colet un apple watch 7. Ceasul a sosit comform descrierii din anuntul de vanzare, impecabil. Recomand vanzarorul, este serios, prompt si deschis! Va multumesc!

  • Andrea V.
    acum 4 ani

    Sunt extrem de mulțumita de achiziția mea, un Samsung S20 . Cu siguranța voi mai cumpara de aici produse. Recomand cu încredere

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Andrea! Te mai așteptăm!
  • Nicoleta M.
    acum 4 ani

    Seriozitate maxima și prețuri foarte bune, evaluarea vechilor telefoane foarte avantajoasa, merita o vizita! 🙂

  • Vintila A.
    acum 4 ani

    Personal foarte amabil si profesional. Livrare foarte rapida si produse de calitate la preturi corecte

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de review!
  • LordCrax D.
    acum 4 ani

    Foarte bune servicii si produse. Oameni de treaba și profesioniști. Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim tare mult de aprecieri!
  • Radu R.
    acum 4 ani

    Recomand cu încredere, calitate 100% și profesionalism. Mulțumesc, Răzvan Ursu!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de review!
  • Ionut T.
    acum 4 ani

    Servici de calitate , personal placut , preturi bune si produse exceptionale nota 10

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos de review!
  • Denis D.
    acum 4 ani

    O experienta foarte buna, totul a decurs super – de la mesajele initiale, pana la achizitionarea produsului.

    Recomand

  • Emi A.
    acum 4 ani

    Totul foarte profesional. Personal primitor, se Răspunde la orice întrebare, prețuri foarte accesibile pentru oricine!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Emi!

Recenziile sunt închise.