Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Marius B.
    acum 6 ani

    Servicii de calitate
    Personalul amabil și foarte priceput
    Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Calin C.
    acum 6 ani

    Foarte multumit, recomand cu căldură, schimbarea unei piese de telefon a fost surprinzător de rapida.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Iulia R.
    acum 6 ani

    Foarte mulțumită în urma înlocuirii display-ului unui Huawei P20 Pro. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Caprita M.
    acum 6 ani

    Profesionalism, baterii originale si tot ce trebuie 👌👌 recomand service ul cu mare drag, oameni super amabili 😀. …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Gabriel H.
    acum 6 ani

    Personal foarte amabil si prompt. Am fost la Clinica GSM pentru inlocuirea display-ului unui telefon J4+, iar cei de acolo mi-au rezolvat problema destul de repede. Pe langa asta am primit si garantie. Nu este prima vizita la acest service. Am mai fost in trecut si cu alte telefoane. Aceeasi parere. Dau dovada de profesionalism si seriozitate. Tot respectul!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Ion S.
    acum 6 ani

    Am pus folie la Telefon la ei. Mi-au oferit o garanție de 30 zile, chiar dacă o sparg se înlocuiește gratuit. Recomand tuturor!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • cobzaru V.
    acum 6 ani

    Am inlocuit la ei display ul la un Samsung A10 la un pret foarte bun, primind garantie pe viata.
    Cei mai buni din Iasi!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Vlad A.
    acum 6 ani

    Am înlocuit un display de s8 plus la ei si nici nu se vede ca fost desfăcut, zici ca e nou. Se vede ca băieții lucrează cu mare atenție. Recomand cu încredere

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Fotopunct S.
    acum 6 ani

    Pfff cum sa nu ii iubești. Customer care excelent, telefon la schimb, rapiditate, garanție. 🙂 Continuați tot așa …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Duceac P.
    acum 6 ani

    Foarte mulțumit de serviciile prestate, în doar 2 ore mi-am recuperat telefonul. Staff-ul respectuos si competent!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru recenzie!

Recenziile sunt închise.