Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Gâza L.
    acum 6 ani

    nu recomand, mi-au adus telefonul inapoi dupa 4 zile!!! Ce sa mai zic de pret,costa cat telefonul!!! S-au miscat greu,se vede ca baiatul era cam depasit

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Ne pare rău că ați avut o experiență neplăcută la Clinica GSM! Garanțiile pe viață la reparații și banii înapoi în 14 zile pentru clienții nemulțumiți de calitatea reparației sunt doar 2 metode prin care ne asigurăm că avem clienți cât mai fericiți. Ne-ar ajuta foarte mult să ne dați mai multe detalii despre situația care v-a nemulțumit la iasi@clinicagsm.ro sau printr-un mesaj privat. Am aprecia foarte mult gestul. Ne dorim să oferim cea mai bună experiență și să reparăm situația, dacă este posibil. Puteți beneficia de una din garanțiile noastre sau cine știe, poate ne acordați a doua șansă 😊 Toate cele bune! Echipa Clinica GSM
  • Adrian M.
    acum 6 ani

    Cei mai buni. Am inlocuit sticla la un s8+, pret foarte bun, timp foarte scurt si garantie un an, dacă o sparg din nou se înlocuiește gratuit. Recomand!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Ionuț B.
    acum 6 ani

    Recomand! Am inlocuit display-ul la un samsung s9, pret foarte bun si foarte rapizi. In plus am primit si garantie pe viața la display.
    Cei mai buni din Iasi!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Catalin A.
    acum 6 ani

    Am fost la ei cu un iphone 7 care avea probleme cu cipul audio. Baietii de la receptie au fost foarte amabili si mi-au rezolvat problema foarte rapid si mi-au oferit si garantie.Recomand Clinica GSM

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • George O.
    acum 6 ani

    Am fost surprins plăcut de experiență avută cu echipa de la Clinica GSM, în ciuda așteptărilor mici pe care le-am avut ținând cont de întâmplările nefericite cu service-urile de telefoane din trecut: incompetență, chițibușăreli și tot felul de moduri care îmi arătau că profesionalismul lipsește cu desăvârșire.

    *Atenția* cu care am fost primit și ascultat, *grija* care mi-a fost transmisă ca problema o să fie rezolvată, și *promptitudinea* de care au dat dovadă (rezolvând schimbarea difuzorului și a sticlei în doar 3-4 ore) mă face să-i recomand întru totul și să vreau să revin cu încredere.

    Sunt încrezător că astfel de experiențe pot fi folosite ca referințe în mediul local. Mult succes în continuare!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim !
  • Boaca M.
    acum 6 ani

    Am inlocuit capacul spate la iphone x. Preț foarte bun, timp scurt de reparație. Am primit garantie un an, dacă o sparg din nou o înlocuiesc gratuit. N-AM MAI AUZIT DE GARANTIE CA ACEASTA! RECOMAND!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Florin A.
    acum 6 ani

    Sunt foarte mulțumit. Am fost cu telefonul meu scăpat în apă la mai multe service -uri din iași și nu au reușit să mă ajute. Aici mi l-au reparat în 3 ore și mi-au oferit și garanție.
    Cei mai mai buni!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim
  • Mafti
    acum 6 ani

    Personal foarte amabil si prompt. Am fost la Clinica GSM pentru inlocuirea display-ului unui telefon Samsung A70, iar cei de acolo mi-au rezolvat problema destul de repede. Pe langa asta am primit si garantie. Nu este prima vizita la acest service. Am mai fost in trecut si cu alte telefoane. Aceeasi parere. Dau dovada de profesionalism si seriozitate. Tot respectul!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim! 😊 …
  • Anny S.
    acum 6 ani

    Pentru mine sunt cea mai bună opțiune, atât în materie de service cât și de accesorii. Băieții sunt profesioniști și amabili, se simte că lucrează cu drag. De la bun început prezintă tot procesul și prețul estimativ, dacă apar complicații anunță în prealabil. Să trăiască businessul! ❤

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Gabi B.
    acum 6 ani

    Un service f. bun pentru al meu Mate 10 pro. S-a inlocuit mufa usb C defecta. Foarte rapid, 1 ora a durat interventia, s-a lucrat impecabil, nici o urma pe carcasa, foarte amabili de la intrare in magazin, seriozitate si profesionalism in adevaratul sens al cuvantului. BRAVO ! Voi reveni cu P10 pt. inlocuire sticla sparta. Mult succes in continuare.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !

Recenziile sunt închise.