Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cristina R.
    acum 2 ani

    Experiența plăcută, personal agreabil și profesionist.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • DANUT P.
    acum 2 ani

    Am fost foarte mulțumit de serviciu acordat de doctorul de serviciu Răzvan!!

  • robert U.
    acum 2 ani

    Experienta foarte buna,din toate punctele de vedere.

    Răspunsul proprietarului
    Suntem profund recunoscători și încântați să citim recenzia dumneavoastră. Fiecare stea pe care ne-ați acordat-o luminează ziua noastră și ne încurajează să continuăm să oferim servicii de cea mai înaltă calitate. Vă asigurăm că pasiunea și dedicarea noastră pentru excelență sunt la fel de puternice ca întotdeauna. Recenzia dumneavoastră pozitiva ne motivează să depășim așteptările clienților noștri zi de zi. Așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou și să vă oferim aceeași experiență extraordinară de fiecare dată când ne veți vizita. Cu mulțumiri și apreciere, Clinica Gsm
  • Dorin G.
    acum 2 ani

    Am fost foarte multumit de aceasta firma si in modul cum am fost ajutat !

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • Andrada A.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate. Mereu am fost multumita de serviciul angajatilor.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Stanciu S.
    acum 2 ani

    Calitate superioară, tratament deosebit , foarte politicoși si amabili , plus preturi accesibile.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Luminita M.
    acum 2 ani

    Promptitudine, profesionalism, amabilitate, adaptabilitate
    Salvează amintiri, informații…
    Recomand cu încredere

    Răspunsul proprietarului
    Suntem profund recunoscători să vedem recenzia dvs. de 5 stele. Eforturile noastre sunt întotdeauna îndreptate către satisfacția clienților și când citim asemenea feedback, ne simțim mândri de munca noastră. Vă mulțumim că ați ales să împărtășiți experiența dvs. cu noi. Comentariile dvs. pozitive sunt o sursă de inspirație și ne motivează să menținem cele mai înalte standarde de serviciu.
  • mihai M.
    acum 2 ani

    Sunt cei mai buni în reparații telefoane, și nu numai. Bravo lor. 👍👍👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Anca M.
    acum 2 ani

    Servicii de înaltă calitate !
    Personal extrem de amabil și informat 👏☺️ …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim
  • Sorin M.
    acum 2 ani

    profesionisti
    o experienta super
    recomand cu cea mai mare placere

    Răspunsul proprietarului
    Va mulțumim!

Recenziile sunt închise.