Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Eduard L.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate înaltă!
    Peste nivelul așteptărilor! Nota 10!

  • Daniela I.
    acum 2 ani

    Servicii se calitate si foarte profesioniști! 👍 recomand! 👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru recenzia dvs. și recomandarea făcută! Ne bucurăm să auzim că sunteți mulțumită de serviciile noastre. La Clinica GSM, ne dedicăm să oferim reparații rapide și de calitate. Așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou! Cu apreciere, Echipa Clinica GSM
  • Ioana B.
    acum 2 ani

    Foarte amabili si și sociabili, adevărați profesioniști.
    Recomand!!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim
  • Nelu C.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit, felicitări pentru amabilitatea celor care lucrează aici!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback-ul dvs. pozitiv și cuvintele de laudă! Ne bucură enorm să știm că ați fost foarte mulțumit și că amabilitatea echipei noastre v-a lăsat o impresie plăcută. La Clinica GSM, ne străduim să oferim nu doar servicii de înaltă calitate, ci și o experiență prietenoasă și caldă fiecărui client. Așteptăm cu nerăbdare să vă avem din nou ca oaspete! Cu apreciere, Echipa Clinica GSM
  • Nicolae C.
    acum 2 ani

    Foarte d treabă dl. Bogdan. M-am ajutat sa instalez Facebook ul. Recomand tuturor

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru recenzia dvs. și pentru cuvintele frumoase adresate domnului Bogdan! Ne face plăcere să auzim că ați avut o experiență pozitivă la Clinica GSM și că domnul Bogdan v-a fost de ajutor. Ne angajăm să oferim servicii prietenoase și eficiente tuturor clienților noștri. Vă mulțumim pentru recomandare și așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou! Cu apreciere, Echipa Clinica GSM
  • Vlăduț P.
    acum 2 ani

    Super asistenții, și tehnicianul, s-au descurcat repede și perfect, recomand

  • Bucureșteanu M.
    acum 2 ani

    Personal amabil, de mare ajutor și foarte corecți. Recomand cu drag!

  • Ovidiu M.
    acum 2 ani

    Super profesionisti! Ce au spus, chiar au facut!! Repede si bine! Multumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Vrem să vă exprimam cea mai sinceră recunoștință pentru recenzia dvs. extraordinară de 5 stele. Este o adevărată plăcere să știm că serviciile/produsele noastre v-au îndeplinit așteptările și că experiența dvs. cu noi a fost atât de pozitivă. Fiecare recenzie precum a dvs. ne sprijină enorm, nu doar în ceea ce privește motivarea echipei noastre, ci și în a ne ghida pentru a continua să oferim servicii de cea mai bună calitate. Feedback-ul dvs. este esențial în călătoria noastră continuă de îmbunătățire și excelență. Ne-ar face o mare plăcere să vă servim din nou în viitor și sperăm să vă revedem curând. Vă mulțumim din nou pentru sprijinul și încrederea acordate.
  • Lucian J.
    acum 2 ani

    Am rezolvat rapid problema pe care o aveam. Apreciez foarte mult atitudinea si profesionalismul personalului,.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim
  • Paul N.
    acum 2 ani

    Cel mai bun gsm din Iasi se misca foarte rapid si fac o treaba excelentă,comunica foarte respectuos cu publicul si au multa rabdare

    Răspunsul proprietarului
    Cu recunoștință profundă, vă adresăm un sincer "mulțumesc" pentru fidelitatea și încrederea pe care ne-ați acordat-o de-a lungul timpului. Suntem onorați să avem un client atât de dedicat ca dumneavoastră. Contribuția dumneavoastră la succesul nostru nu poate fi cuantificată și apreciem fiecare interacțiune. Ne bucurăm să vă avem alături în călătoria noastră și sperăm să vă continuăm să vă oferim servicii de calitate pe măsură ce evoluăm.

Recenziile sunt închise.