Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • vasiliu M.
    acum 3 ani

    Vă mulțumesc foarte frumos și o să mai trec pe la dumneavoastră dacă o să am probleme!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru recenzie!
  • Ovidiu F.
    acum 3 ani

    Am fost foarte multumit de servicii,recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Pipera A.
    acum 3 ani

    Seriozitate, Calitate, Rapiditate cei mai buni …Multumesc Clinica Gsm

    Răspunsul proprietarului
    Multumim
  • Robbi E.
    acum 3 ani

    Am avut probleme cu un Samsung A50 deci toate am fost rezolvate si s-au gasit solutii la toate problemele. Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim Robbi!
  • Holban R.
    acum 3 ani

    Am inlocuit sticla unui iPhone 11Pro la ei si totul a fost ok, telefonul are totul functional(true tone, face id, etc…)

    Răspunsul proprietarului
    Multumim foarte mult. Va reamintim ca aveti garantie pe viata la sticla chiar daca se sparge.
  • Simona P.
    acum 3 ani

    Profesionalism si responsabilitate! Au facut tot posibilul pentru a ne salva telefonul, au fost dispusi sa incerce metode noi!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru recenzie. Va asteptam cu drag si pe viitor!
  • Andrei
    acum 3 ani

    foarte proaste servicii…se fac înlocuiri de piese cu chinezării ieftine…am schimbat difuzorul de sus de la un iphone 12 și a doua zi s-a stricat

    Răspunsul proprietarului
    Ne cerem scuze pentru experienta neplacuta pe care ati avut-o cu noi. Luam toate feedback-urile primite in serios si ne straduim sa imbunatatim continuu serviciile noastre pentru a ne asigura ca fiecare client pleaca multumit de la noi. Dorim sa va asiguram ca ne luam angajamentul de a oferi piese si servicii de cea mai buna calitate si oferim garantie pe viata pentru toate reparatiile efectuate de noi. In ceea ce priveste situatia dvs, am incercat sa va contactam telefonic pentru a gasi o solutie impreuna, dar din pacate nu am reusit. Ne-ar face placere sa putem remedia situatia si sa iti oferim o reparatie sau restituirea banilor, asa cum v-am mentionat si in mesajul nostru. Va asiguram ca vom face tot posibilul pentru a va oferi un serviciu de calitate in viitor si speram ca ne veti oferi ocazia de a va demonstra acest lucru. Cu respect - echipa Clinica GSM
  • Mihai M.
    acum 3 ani

    Aveam o problemă cu whatsapp pe telefon și am dat peste Clinică! Am zis, hai sa cer ajutorul. In cinci minute am plecat cu problema rezolvată, cu o mica lecție practică de rezolvare pentru viitor și cu o stare de bine că se poate cu amabilitate, profesional și cu zâmbetul pe față! Mulțumiri Clinica GSM!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim!
  • DANIEL S.
    acum 3 ani

    Cel mai de treaba GSM efectiv acest om care ma ajutat cu controlerul ma ajutat cu foarte multe chestii. Mi-a explicat de la inceput ce va face si cand am venit dupa el cred ca nu a inteles exact ce trebuia si la aceași suma de bani mia schimbat cipul cred iar dupa mai tarziu observasem ca pedala „RT” scoate un sunet ciudat iar m-am intors si fara nici un ban mi l-au facut in mai puțin de un minut super servicii o sa mai vin 😃

    Răspunsul proprietarului
    Multumim mult! Va ajutam cu drag oricand.
  • Bianca P.
    acum 3 ani

    Angajatii sunt foarte draguti, am venit cu ecranul spart la un Iphone 11, iar in 2 zile „operatia” a fost gata, iar totul momentan pare sa fie in regula. Preturile sunt foarte bune!!

    Răspunsul proprietarului
    Va mulțumim!

Recenziile sunt închise.