Clinica GSM Iasi
Descoperă telefoane și accesorii GSM, vinde dispozitivele tale vechi și repară telefoane, tablete sau smartwatch-uri defecte. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 15 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”
Am fost acum 1 săptămâna pentru a schimba un acumulator la un samsung A40.
Personal amabil, rabdator mi-a oferit toate informațiile de care aveam nevoie, promt, am facut comanda de acumulator, a doua zi a venit m-am dus cu telefoul si în 2 ore a fost gata.
In momentul de fata acumulatorul tine mai mult decat cel vechi Multumita de servicii.
Am fost la Clinica GSM pentru o curatare a unui iPhone 11 PRO MAX. Am gasit o locatie curata, eleganta, cu o domnisoara receptioner deosebit de draguta si politicoasa, care m-a invitat sa iau loc si a dus iPhoneul unui coleg care mi l-a curatat (acceptabil spre bine, as zice eu) in doar 5 minute, la un pret destul de acceptabil: 30 Ron. Recomand!
Sunt foarte mulțumit de seriozitatea Clinicii. Am un telefon pliabil la care am fost nevoit sa ii schimb folia de pe ecran (cea originala s-a crăpat la mijlocul ecranului unde se pliază)
Mi-au montat o folie care nu a rezistat și a doua zi am revenit pentru garanție. Mi-au pus o alta variantă și mi-au mulțumit pentru ca am revenit. „De azi știm ce folie nu e ok pentru Samsung Flip3 5g”
Recomand!!!!!
Am fost cu telefonul pentru a mi se inlocui bateria de nenumarate ori. Nu stiu ce baterii folosesc, de fiecare data dureaza putin pana cand bateria e praf si nu mai tine deloc, iar cand zic putin, adica o luna, doua.
Ori pun baterii de proasta calitate si care nu sunt originale, ori poate mai e o problema si trateaza lucrurile in mod superficial.
Mi s-a zis ca se strica repede bateria ca folosesc telefonul in timpul incarcarii, asa au justificat ei, doar ca nu fac asta. Efectiv m-am saturat sa fac drumuri pentru baterii ce tin o luna.
Edit: mi-au comunicat ca nu au mai gasit baterii originale, iar ultimele au fost doar produs compatibil si mi-au oferit banii inapoi.
Profesioniști, serioși și foarte amabili. Am schimbat mai multe la ei(acumulatoare, display uri) și nu am avut niciodată probleme. Se lucrează foarte curat și finuț. Am mai pățit prin alte părți să mi gasesc telefonul zgâriat in urma altor intervenții. Pe lângă finețea cu care lucrează au fost amabili și au curățat și telefoanele pe care le am reparat la ei(fără să îi rog eu)😁
Personalul este foarte amabil. Ceea ce mă încântă este faptul că mi au oferit si asistență prin mesaje(adică le am cerut un sfat, i am intrebat cum ar trebui să procedez în anumite situații, etc.)
Recomand cu drag oricui are nevoie să își repare și să își rezolve problema la orice telefon. 😁
NU RECOMAND, am fost în 12/2020 sa îmi înlocuiască acumulatorul, mi lau schimbat, totul a fost în regula, din 04/2021 deja nu mai ținea bateria, în 10/2021 mam dus sa mi-o înlocuiască cu garanția, mi lau schimbat, și după era camera prăfuită pe interior, a doua zi mam dus să mi-l curățe, și după ce mi la curățit, îmi apare o pată neagra pe cameră, nu mam mai dus și pentru aia, acum 10/2022 acumulatorul nu mai ține deloc, o sa ma duc la ei să mi-l înlocuiască din nou, dar sper că tot cu garanția!
NU RECOMAND