Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andreea I.
    acum 7 ani

    Servicii minunate, personal extrem de amabil, calitate și preturi bune

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • BALAURU (.
    acum 7 ani

    Reparatia a foat un succes, interventia merita fiecare banut! Personal calificat, recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Rascu R.
    acum 7 ani

    Am fost la CLINICA GSM cu o deblocare de cont Google băieții s-au mișcat foarte repede in 15 min telefonul meu a fost deblocat si a putut fi utilizat din nou.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Raul !
  • Costin T.
    acum 7 ani

    Am avut probleme cu difuzorul telefonului meu, l-au inlocuit pe loc si am beneficiat si de o curățare completă a telefonului gratuită, asa am mai scapat de o problema la mufa de încărcare. Multumesc Clinica GSM

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Costin !
  • Andrei A.
    acum 7 ani

    Cel mai bun service Gsm din Iași!
    Personal profesionist, servicii exemplare și prețuri foarte bune.
    Recomand cu maxima încredere!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Alin R.
    acum 7 ani

    Profesionalismul e la el acasa in ceea ce priveste personalul, serviciile sunt de calitate si reparatia nu dureaza mai mult decat trebuie

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Alexandru-Ionut D.
    acum 7 ani

    Foarte ok service-ul, foarte rapid in 2 ore am avut sticla telefonului meu iphone 7 inlocuita, calitatea reparatiei ireprosabila. Bravo băieți tineti-o tot asa!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Florentina O.
    acum 7 ani

    Am fost cu telefonul meu sa ii înlocuiesc sticla display.ului, durata de reparație a fost mai mică decât au spus ei 3 ore, nu se cunoaște intervenția, arată fix ca inainte, am păstrat și display.ul original.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Catalin M.
    acum 7 ani

    Am dus telefonul la ei pentru ca aveam mufa de încărcare rupta și mi l-au rezolvat in timp record, oferind și garanție 3 luni in cazul in care o rup din nou. Super servicii !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Cristian T.
    acum 7 ani

    Mi s-a inlocuit sticla telefonului meu in acest service. Reparația a iesit foarte bine si am primit asigurarea ca daca o voi sparge iar in cele 3 luni de garantie se va inlocui gratuit. Bravo Clinica GSM! Multumesc pt serviciile oferite! The best!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !

Recenziile sunt închise.