Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Robert-Constantin B.
    acum 7 ani

    Cei mai buni!
    Am schimbat sticla la un iphone 7 si am primit o garantie de 3 luni, daca o sparg din nou se înlocuiește gratuit. A durat doar 2 ore, iar in acel timp am primit si un telefon la schimb pentru a avea cu ce imi face treabă.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Johann
    acum 7 ani

    Servicii de calitate!
    Au fost foarte prompți. Am dus un telefon scăpat în apă cu o seară înainte, nu mai pornea. L-am dus dimineață la ora 11:00 și la ora 14:00 m-au sunat să-l ridic pentru că a fost deja reparat. Sunt profesioniști, recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Dan M.
    acum 7 ani

    Cea mai proasta experineta, Reparat cititor de cartela sim pentru lg g6, s-a preconizat un pret, am platit bineinteles mai mult, dupa 2 sapatamani cardul micro sd nu mai functioneaza, fiind in acelasi slot cu sim-ul, Lipsa de profesionalism.

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Vă așteptăm cu telefonul pentru a remedia problema, acesta este încă în garanție. O seara frumoasă!
  • Iyad T.
    acum 7 ani

    Foarte seriosi, buni si rapizi.
    Am fost cu doua telefoane: unul cu display-ul spart si unu care nu mai pornea si in 2-3 ore m-au sunat ca sunt gata amandoua. Cel cu display-ul inlocuit arata ca nou si celalalt functiona perfect.
    Tot la ei voi apela si data viitoare.

    Multumesc

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Gabriel B.
    acum 7 ani

    Sunt foarte multumit de serviciile acestui magazin!
    Am fost cu un Samsung S8 sa inlocuiesc sticla, am primit un pret avantajos, mi-am vazut stadiul reparatiei pe site-ul lor si am primit si o garantie de 3 luni de zile chiar daca o sparg din nou. Baietii de la receptie au fost foarte amabili. Pe toata perioada reparatiei am primit un telefon la schimb! La ei am gasit si huse si folii. 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Ana M.
    acum 7 ani

    Cei mai buni! Am inlocuit sticla la un S8 plus la un pret foarte accesibil. Cand am ajuns acolo baietii de la receptie m-au intampinat foarte calduros si mi-au explicat detaliat toata procedura, am fost foarte impresionata de rabdarea si atentia pe care o au mai ales cand a venit vorba de garantie. Mi s-a oferit o garantie de 3 luni de zile si daca in aceasta perioada il voi sparge din nou , nu va mai trebuii sa achit acea suma si mi se va inlocui gratuit. Dupa 1 zi am fost sunata si mi s-a transmis ca telefonul este gata si ca pot venii sa il ridic.Cand am ridicat telefonul arata exact ca si cum l-am scos din cutie nou. Au dat dovada de profesionalism si seriozitate.Recoamnd cu toata increderea.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Ed C.
    acum 7 ani

    Un service gsm foarte bun, rapid și serios. Am schimbat sticla la un iPhone 8 plus și nici nu se cunoaste ca ar fi avut vrei problema. De asemenea am adus la ei și un iPhone 6 calcat efectiv in picioare și in scurt timp i-a fost schimbat display-ul și carcasa a fost îndreptată.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Gabriel H.
    acum 7 ani

    Am fost cu telefonul meu un iphone 6 si am inlocuit sticla display-ului la un pret foarte convenabil. Baietii s-au miscat foarte repede si in 3 ore mi-au inapoiat telefonul si am primit si garantie 3 luni chiar daca se mai sparge in aceasta perioada se va inlocui gratuit! Asta este un beneficiu pe care eu, in calitate de client consider ca este in avantajul meu deoarece se poate intampla chiar si din greseala sa il scap si aceasta garantie ma va scuti sa mai platesc din nou aceasta suma! Sunt foarte multumit de serviciile oferite! Mai rar asa firme!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Sergiu O.
    acum 7 ani

    Am spart sticla ecranului la un Huawei P20. Mai intai am cautat in Suceava ajutor, dar peste tot mi s-a spus ca trebuie schimbat tot modulul (+display, etc) si ca ma costa 700 de lei. La Clinica GSM Iasi mi s-a spus ceea ce la celelalte centre de reparatii parea imposibil: schimbarea doar a sticlei de protectie. Am trimis telefonul prin curier, cu plata la destinatar, si in 5 zile l-am avut inapoi. ACUM URMEAZA PARTEA INTERESANTA: La doar 3 zile am reusit sa il sparg din nou! Ceea ce e genial e ca baietii au garantie de 3 luni in care iti schimba sticla din nou daca il spargi iar. Am sunat mai intati sa intreb daca e asa, caci nu prea imi venea sa cred. Era adevarat! Am trimis telefonul din nou si in 8 zile de data asta (a fost o mica intarziere) l-am avut inapoi, impecabil. Stefan mi-s spus literalmente ca ”pot sa il sparg ori de cate ori”, caci mi se va schimba sticla fara nici un cost (platesc doar transportul) in cele 3 luni posterior primei reparatii. Acum mi-am luat o carcasa mai rezistenta, tip military, si sper sa nu mai am probleme, desi telefoanele ultima generatie sunt super sensibile.

    Multumesc mult baietilor (si eventual fetelor 🙂 ) de la Clinica GSM, super amabili, foarte educati, atenti – profesionisti adevarati. Tot timpul mi-au raspuns promt la mesaje si intrebari pe durata perioadei de reparatie.

    Oricine stie ca atunci cand iti spargi un telefon de 2500 lei nu vrei sa iti umble oricine prin el. Recomand cu incredere aceasta firma!!!!!!! Multumesc!!!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult, domnule George Olari !
  • George C.
    acum 7 ani

    Calitatea reparatiilor, seriozitatea, punctualitatea si diversitatea serviciilor fac Clinica GSM singurul loc in care mi-as repara telefonul. Este singurul magazin care ofera posibilitatea de a urmari progresul reparatiilor, precum si garantii pe care nu le-ai putea primi in alt loc si multe alte beneficii. Personalul este bine organizat si comunica eficient si placut cu publicul. Recomand cu incredere tuturor Clinica GSM!

Recenziile sunt închise.